"2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3/13-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 наурызда № 8424 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 84 "2021 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету, 2020 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2020 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2021 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 840 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 7989, 2020 жылғы 20 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 525 681 003,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 959 325,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 252 314,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 481 469 364,0 мың теңге;
2) шығындар – 529 504 907,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – - 6 254 356,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 456 683,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 711 039,7 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 марта 2021 года 3/13-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 марта 2021 года № 8424
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2021 года № 84 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2021 год, увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2020 года и использовании (доиспользовании) в 2021 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2020 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 840 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2020 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 525 681 003,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 959 325,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 252 314,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 481 469 364,0 тысячи тенге;
2) затраты – 529 504 907,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 6 254 356,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 456 683,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 711 039,7 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 529 000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 529 000,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 901 452,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 901 452,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12 494 943,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 278 510,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 882 114,9 мың теңге.";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 40) тармақшамен толықтырылсын:
"40) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 529 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 529 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 901 452,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 901 452,7 тысяч тенге:
поступление займов – 12 494 943,0 тысяч тенге;
погашение займов – 16 278 510,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 882 114,9 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить подпунктом 40) следующего содержания:
"40) на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

93 320,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
2 502,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық
976 710,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 620 967,7
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
20 620 967,7
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2 915 479,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 915 479,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 915 479,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
113 280,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
113 280,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
113 280,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 524 039,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 524 039,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
180 102,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
140 558,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
44 460,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
89 969,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 068 950,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
21 550 992,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 913 810,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 879 654,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 981 858,0
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
358 492,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 448 417,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
607 872,0

93 320,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
2 502,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
976 710,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
20 620 967,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
20 620 967,7
3
Специализированная медицинская помощь
2 915 479,0
253
Управление здравоохранения области
2 915 479,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 915 479,0
5
Другие виды медицинской помощи
113 280,0
253
Управление здравоохранения области
113 280,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
113 280,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 524 039,0
253
Управление здравоохранения области
4 524 039,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
180 102,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
140 558,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
44 460,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
89 969,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 068 950,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
21 550 992,0
1
Социальное обеспечение
7 913 810,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 879 654,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 981 858,0
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
358 492,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 448 417,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
607 872,0

10 141,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 782 234,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 807 606,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
250 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 815 136,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 292,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 689 109,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
515 500,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
195 995,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 077,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 849 940,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 410,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
21 777,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
15 000,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
66 339,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
50 000,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
32 192,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
38 414,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 427 035,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
8 848,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

10 141,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 782 234,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 807 606,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
250 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 815 136,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 292,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 689 109,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
515 500,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
195 995,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
32 077,0
719
Управление ветеринарии области
2 849 940,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
89 410,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
21 777,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
15 000,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
66 339,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
50 000,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
32 192,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
38 414,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 427 035,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
8 848,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

2 334 267,4
4
Әуе көлiгi
326 693,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
326 693,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
326 693,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4 503 197,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 503 197,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
345 600,6
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
526 976,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 764 796,7
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
865 474,0
13
Басқалар
17 911 431,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7 197 637,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
6 824 970,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
225 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 198 764,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 231 706,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
123 500,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
46 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
372 667,0
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
372 667,0
9
Басқалар
10 713 794,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
218 316,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
218 316,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
884 232,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
884 232,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 100 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

2 334 267,4
4
Воздушный транспорт
326 693,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
326 693,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
326 693,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 503 197,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 503 197,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
345 600,6
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
526 976,0
011
Капитальные расходы государственного органа
350,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 764 796,7
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
865 474,0
13
Прочие
17 911 431,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7 197 637,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
6 824 970,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
225 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
5 198 764,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 231 706,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
123 500,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
46 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
372 667,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
372 667,0
9
Прочие
10 713 794,0
253
Управление здравоохранения области
218 316,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
218 316,0
257
Управление финансов области
884 232,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
884 232,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 100 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов