Шығыс Қазақстан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/111-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25967 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімінің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

О размере платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Восточно-Казахстанской области
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 12/111-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25967
Примечание ИЗПИ !
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии со статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан, Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері бекітілсін.
2. Осы шешімнің қосымшасының 1 және 2-тармақтары оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 16 тамыздан бастап туындаған қатынастарға қолданылады және 2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін әрекет етеді, осы шешімнің қосымшасының 3 және 4-тармақтары 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Восточно-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Пункты 1 и 2 приложения к настоящему решению вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 16 августа 2021 года и действуют до 31 декабря 2021 года, пункты 3 и 4 приложения к настоящему решению вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

2021 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 12/111-VII шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Төлем мөлшері, теңге/м3
1
Ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін
30
2
Ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін
40
3
Ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін
45
4
Ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін
60

от 14 декабря 2021 года
№ 12/111-VII
Размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Восточно-Казахстанской области
Наименование потребителей услуг
Размер платы, тенге/м3
1
Для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды
30
2
Для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды
40
3
Для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды
45
4
Для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды
60