Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI "Өскемен қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 14 шілдедегі № 8/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23635 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8144 нөмірімен тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 502 078,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 796 713,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 270 220,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 948 206,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 486 937,9 мың теңге;
2) шығындар – 68 496 551,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 376,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 376,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 340 050,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 341 850,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 661 101,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 661 101,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 6 365 394,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2021-2023 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2021 года № 8/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23635. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8144) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 502 078,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 796 713,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270 220,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 948 206,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 486 937,9 тысяч тенге;
2) затраты – 68 496 551,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 376,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 340 050,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 341 850,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 800,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 661 101,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 6 661 101,4 тысяч тенге;
поступление займов – 6 365 394,0 тысяч тенге;

68 496 551,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 689 405,1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
42 167,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40 758,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 409,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
348 965,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
331 564,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 401,2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
92 009,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 180,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
16 695,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 134,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
80 074,1
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 922,1
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
1 792,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
69 599,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 599,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
269 493,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
269 493,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
658 949,5
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
658 949,5
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
128 146,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 146,1
02
Қорғаныс
61 651,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
61 651,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
61 651,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
139 727,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

68 496 551,1
01
Государственные услуги общего характера
1 689 405,1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
42 167,7
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
40 758,7
003
Капитальные расходы государственного органа
1 409,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
348 965,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
331 564,2
003
Капитальные расходы государственного органа
17 401,2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
92 009,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
74 180,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
16 695,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 134,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
80 074,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
77 922,1
004
Капитальные расходы государственного органа
360,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
1 792,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
69 599,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
69 599,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
269 493,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
269 493,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
658 949,5
040
Развитие объектов государственных органов
658 949,5
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
128 146,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
128 146,1
02
Оборона
61 651,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
61 651,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
61 651,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
139 727,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

103 708,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
103 708,3
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
36 019,4
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 019,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 395 843,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 175 154,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 108,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
579 501,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 697,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
461 374,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
555 924,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 647,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 290,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111 675,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
522 173,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
378 802,7
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
206,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
159 020,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
774,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
182 109,4
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 000,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
50 851,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220 689,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

103 708,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
103 708,3
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
36 019,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
36 019,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 395 843,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 175 154,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125 108,2
002
Программа занятости
579 501,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 697,0
005
Государственная адресная социальная помощь
461 374,0
006
Оказание жилищной помощи
9 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
555 924,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 647,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 290,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111 675,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
522 173,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
378 802,7
021
Капитальные расходы государственного органа
206,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
159 020,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
774,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
182 109,4
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 000,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
50 851,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220 689,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов