"Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 26 маусымдағы № 10/63-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23423 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8100 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 783 393,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 24 805 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 108 888,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 344 941,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 524 161,2 мың теңге;
2) шығындар – 58 423 849,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -146 039,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 181 043,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 494 417,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 494 417,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 150 346,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 951 454,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2021 года № 10/63-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23423
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8100), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 783 393,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 805 403,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 108 888,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 344 941,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 524 161,2 тысяч тенге;
2) затраты – 58 423 849,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -146 039,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 181 043,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 494 417,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 494 417,6 тысяч тенге:
поступление займов – 8 150 346,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 951 454,1 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 295 525,7 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 556 534,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Альменева
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов
2021 жылғы 23 маусымдағы
№ 10/63-VII шешiмге қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 2 295 525,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 556 534,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии городского маслихата Н. Альменева
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению
от 23 июня 2021 года № 10/63-VII
Приложение 1 к решению

40 878,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
19 391,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
21 486,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
114 421,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
114 421,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114 421,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
114 421,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 480 945,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 708 595,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 708 595,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 708 595,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 454 331,7
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
358 037,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
358 037,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 096 294,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
806 318,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 029,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
32 911,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
86 110,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
607 739,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
147 342,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
327 359,4
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
439 172,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
495 992,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
130 320,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
318 019,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

40 878,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
19 391,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
21 486,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
114 421,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
114 421,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114 421,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
114 421,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 480 945,7
1
Социальное обеспечение
1 708 595,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 708 595,0
010
Государственная адресная социальная помощь
1 708 595,0
2
Социальная помощь
3 454 331,7
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
358 037,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
358 037,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 096 294,7
004
Программа занятости
806 318,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 029,0
007
Оказание жилищной помощи
32 911,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
86 110,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
607 739,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
147 342,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
327 359,4
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
439 172,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
495 992,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
130 320,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
318 019,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)