"Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 450 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 2044 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қыркүйекте № 24585 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37- бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 450 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5823 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Семей қаласы әкімінің орынбасары Дархан Шомпайұлы Жөргекбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Б. Байахметов

О признании утратившим силу постановление акимата города Семей от 18 марта 2019 года № 450 "Об определении единого организатора централизованных государственных закупок"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 сентября 2021 года № 2044. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2021 года № 24585
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Семей от 18 марта 2019 года № 450 "Об определении единого организатора централизованных государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5823).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Семей Восточно - Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Семей после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Семей Жоргекбаева Дархана Шомпаевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Б. Байахметов