"Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашада № 18/114-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25692 болып тіркелді
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8100 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 233 278,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 172 819,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 821,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 401 958,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 541 679,1 мың теңге;
2) шығындар – 61 937 351,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -146 039,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 181 043,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 588 570,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 588 570,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 146 603,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 18/114-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25692
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8100), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 233 278,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 172 819,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116 821,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 401 958,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 541 679,1 тысяч тенге;
2) затраты – 61 937 351,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -146 039,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 181 043,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 588 570,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 588 570,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 146 603,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 146 603,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 802 532,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 951 454,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 295 525,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 146 603,8 тысяч тенге:
поступление займов – 9 802 532,2 тысяч тенге;
погашение займов – 3 951 454,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 295 525,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению