Приречный ауылдық округінде көшелерді қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы Приречный ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 8671 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқарутуралы" Заңының 35 –бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 15 маусымдағы қорытындысы негізінде, халықтың пікірін ескере отырып, Приречный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приречное ауылында "Советская" көшесі "Желтоқсан" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Семей қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Джумадилов

О переименовании улицы в Приречном сельском округе
Решение акима Приречного сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2021 года № 8671
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно – Казахстанской областной ономастической комиссии от 15 июня 2018 года, с учетом мнения населения, аким Приречного сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Приречное улицу "Советская" на улицу "Желтоқсан".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Приречного сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Семей;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Джумадилов