Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI "2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 6/2-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 8611 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 4/2-VII "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылдың 24 желтоқсандағы № 58/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8478 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI "2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8064 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 142 903,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 129 603,6 мың теңге;
2) шығындар – 145 892,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 988,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 988,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 988,8 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 5 апреля 2021 года № 6/2-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2021 года № 8611
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 17 марта 2021 года № 4/2-VII "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8478), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8064, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 903,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 129 603,6 тысяч тенге;
2) затраты – 145 892,4 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 988,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 988,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 988,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.