Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2021 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 мамырда № 8808 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 1 шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 27.03.2024 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33-бабының 2-тармағына, 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай туғызу мақсатында және жергілікті және басқа да жағдайларды ескере отырып, Аягөз ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Аягөз ауданының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері құрылсын.
2. Аягөз ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 3 "Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7041 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 06 мамырда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рысбекқызына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Искаков
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
"____" ___________ 2021 жыл
А. Мустафин
Аягөз ауданы әкімінің
2021 жылғы 20 мамырдағы
№ 1 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда-Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 30.12.2022 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: "Аягөз локомотив жөндеу депосы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Аягөз қаласы, Маженова көшесі, № 1 үй.
Шекаралары:
Меерманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;

Об образовании избирательных участков по Аягозскому району
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 мая 2021 года № 8808. Утратило силу решением акима Аягозского района области Абай от 27 марта 2024 года № 1.
Сноска. Утратило силу решением акима Аягозского района области Абай от 27.03.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Аягозского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Аягозского района от 30 апреля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Аягозскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7041, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Рысбеккызы К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Искаков
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии
"___" _____________2021 года
А. Мустафин
Приложение к решению
акима Аягозского района
от 20 мая 2021 года № 1
Избирательные участки
Сноска. Приложение в редакции решения акима Аягозского района области Абай от 30.12.2022 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 198
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Аягозское локомотивно-ремонтное депо", город Аягоз, улица Маженова, дом № 1.
Границы:
улица Меерманова, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;

Ларшин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Найманбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48,49,50, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 124а, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 үйлер;
Түгелбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Маженов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 80 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150,151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199а, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219а, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 286а, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 331а, 331б, 332, 333, 333а, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 үйлер;

улица Ларшина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Найманбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48,49,50, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 124а, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226;
улица Тугелбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Маженова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 80;
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199а, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219а, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 286а, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 331а, 331б, 332, 333, 333а, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369;

6 пункт көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5а, 5, 6, 6/1, 7, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б үйлер;
Шакенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 73а, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85а, 85/2, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 86д, 86е, 86/2, 87, 87а, 88, 88а, 89, 89а, 90, 90а, 90б, 91, 91а, 91б, 92, 92а, 92б, 92в, 92г, 93, 93а, 93б, 93в, 93/2, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 115а, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Д. Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Гагарин көшесі, № 20 үй.
Шекаралары:
Барақ батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 60а, 60б, 61, 61а, 61б, 61в, 61г, 61т, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 67г, 67д, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 113а, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, 119а, 119б, 119в, 119г, 120, 120а, 120б, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 130а, 130б, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 208, 209, 210, 210а, 211, 212, 212а, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 үйлер;

улица 6 пункт, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5а, 5, 6, 6/1, 7, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б;
улица Шакенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 73а, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85а, 85/2, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 86д, 86е, 86/2, 87, 87а, 88, 88а, 89, 89а, 90, 90а, 90б, 91, 91а, 91б, 92, 92а, 92б, 92в, 92г, 93, 93а, 93б, 93в, 93/2, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 115а, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194.
Избирательный участок № 199
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Д. Бабатайулы" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Гагарина, дом № 20.
Границы:
улица Барак батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 60а, 60б, 61, 61а, 61б, 61в, 61г, 61т, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 67г, 67д, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 113а, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, 119а, 119б, 119в, 119г, 120, 120а, 120б, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 130а, 130б, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 208, 209, 210, 210а, 211, 212, 212а, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240;

Тоқсанғазин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 177б, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 225а, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 249а, 249б, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 үйлер;
Гагарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 үйлер;
Подгорный көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 117б, 117в, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 үйлер;

улица Токсангазина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 177б, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 225а, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 249а, 249б, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277;
улица Гагарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159;
улица Подгорная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 117б, 117в, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195;

Амангелді көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер;
Тұрғанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 2 үй.
Шекаралары:
Ысқақ Сүлейменов көшесі, № 1, 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 19а, 19б, 20, 22, 27, 28, 31, 34, 36, 40, 52 үйлер;
Боранбай би көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68/1, 69, 69г, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
Отарбеков көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81 үйлер;
Ғ.Шөкімұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
Тәйкіманов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/2 үйлер;

улица Амангельды, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Турганбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 200
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 6" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 2.
Границы:
улица Ыскака Сулейменова, дома № 1, 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 19а, 19б, 20, 22, 27, 28, 31, 34, 36, 40, 52;
улица Боранбай би, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68/1, 69, 69г, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Отарбекова, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81;
улица Г. Шокимулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Тайкиманова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/2;

Уәлиханов көшесі, № 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22/7, 23, 24, 28, 30, 32, 32а үйлер.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 5/1 үй.
Шекаралары:
Сәтпаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Құлсейтов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38/1, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Матросов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Шантемисов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100а, 103, 109, 114, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130а, 131, 132 үйлер;
Б. Момышұлы көшесі, № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163 үйлер;
С. Жүнүсов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25 үйлер;
Таурбаев көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 34в, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150 үйлер;
Береке көшесі, екі пәтерлік үй, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлер;
Кудерин көшесі, № 107, 107а, 109, 109а, 111, 113, 113а, 123, 125, 125а, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156 үйлер;
С. Жолдасовтар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40/2, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 140 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 95, 95а, 96, 97, 97а, 97б, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а, 103б, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177 үйлер;
Жаңа көше-1 көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 54, 70 үйлер.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Қалалық қазақ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 18д үй.
Шекаралары:

улица Уалиханова, дома № 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22/7, 23, 24, 28, 30, 32, 32а.
Избирательный участок № 201
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 5/1.
Границы:
улица Сатпаева, дома № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Кулсейтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38/1, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Матросова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Шантемисова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Жамбыла, дома № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100а, 103, 109, 114, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130а, 131, 132;
улица Б. Момышулы, дома № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163;
улица С. Жунусова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25;
улица Таурбаева, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1;
улица Уалиханова, дома № 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 34в, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150;
улица Береке, двухквартирный дом, квартиры № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Кудерина, дома № 107, 107а, 109, 109а, 111, 113, 113а, 123, 125, 125а, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156;
улица С. Жолдасовых, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40/2, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 140;
улица Сейфуллина, дома № 95, 95а, 96, 97, 97а, 97б, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а, 103б, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177;
улица Жана коше-1, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 54, 70.
Избирательный участок № 202
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская казахская школа-лицей" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 18д.
Границы:

Б. Момышұлы көшесі, № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 144, 146 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 112/8, 114, 116, 118, 118б үйлер;
Әділбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Байғабылов көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Бәйтерек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 8а, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Болашақ көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а үйлер;
Мәмбетов көшесі, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлер;
Дүйсенов көшесі, № 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 158 үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 3, 4, 7, 20, 22 үйлер;
Тәңірбергенов көшесі, № 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16д, 16е, 17, 18, 18/2, 18/3 үйлер;
Ақанаев көшесі, № 40, 42, 42а, 44, 44а, 69, 69а, 69б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а үйлер;
Гагарин көшесі, № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261 үйлер;
Барақ батыр көшесі, № 241, 241а, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 266а, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 288/1, 288/2, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 304/1 үйлер;
Қажымұқан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 үйлер;

улица Б. Момышулы, дома № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 144, 146;
улица Алтынсарина, дома № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 112/8, 114, 116, 118, 118б;
улица Адильбаева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Байгабылова, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Байтерек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 8а, 9, 10, 11, 12;
улица Болашак, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а;
улица Мамбетова, дома № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Дуйсенова, дома № 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 158;
улица Богенбай батыра, дома № 3, 4, 7, 20, 22;
улица Танирбергенова, дома № 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84;
улица Уалиханова, дом № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16д, 16е, 17, 18, 18/2, 18/3;
улица Аканаева, дома № 40, 42, 42а, 44, 44а, 69, 69а, 69б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а;
улица Гагарина, дома № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261;
улица Барак батыра, дома № 241, 241а, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 266а, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 288/1, 288/2, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 304/1;
улица Кажымукана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;

Бірлік көшесі, № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 қалалық аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ауэзов көшесі, № 23 үй.
Шекаралары:
Ауэзов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер;
Шәкәрім көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 үйлер;
Кудерин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б үйлер;
Серғазин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124б, 124в, 125, 125а, 125в, 126, 126а, 127, 128, 129, 130 үйлер;
Ақтамберді көшесі, № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлер;
Абай бульвары, № 21, 22, 23, 24, 24а, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31/4, 32, 38 үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 29, 29а, 30, 32, 37, 44, 57 үйлер;

улица Бирлик, дома № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 203
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская смешанная общеобразовательная средняя школа № 1" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Ауэзова, дом № 23.
Границы:
улица Ауэзова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Шакарима, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96;
улица Кудерина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б;
улица Сергазина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124б, 124в, 125, 125а, 125в, 126, 126а, 127, 128, 129, 130;
улица Актамберды, дома № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1;
улица Алтынсарина, дома № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
бульвар Абая, дома № 21, 22, 23, 24, 24а, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31/4, 32, 38;
улица Богенбай батыра, дом № 29, 29а, 30, 32, 37, 44, 57;

Сейфуллин көшесі, № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Аягөз ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 12 үй.
Шекаралары:
Коммунальный тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Б. Момышұлы көшесі, № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88 үйлер;
Ақанаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 6/2, 7, 7/1, 8, 8а, 8в, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 68, 68а, 69/1 үйлер;
Отарбайұлы көшесі, № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлер;
Абай бульвары, № 7, 18, 18а, 19 үйлер;
Искаков көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
Ғаббасов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 59, 60 үйлер;
Тәңірбергенов көшесі, № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52 үйлер.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Аягөз қалалық №9 аралас бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 60 үй.
Шекаралары:
Алтынсарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44 үйлер;
Ақтамберді көшесі, № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39 үйлер;
Б.Момышұлы көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/12 үйлер;

улица Сейфуллина, дома № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96.
Избирательный участок № 204
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аягозского района, город Аягоз, бульвар Абая, дом № 12.
Границы:
переулок Коммунальный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Б. Момышулы, дома № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;
улица Алтынсарина, дома № 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88;
улица Аканаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 6/2, 7, 7/1, 8, 8а, 8в, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 68, 68а, 69/1;
улица Отарбайулы, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
бульвар Абая, дом № 7, 18, 18а, 19;
улица Искакова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Габбасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 59, 60;
улица Танирбергенова, дома № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52.
Избирательный участок № 205
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Аягозская городская смешанная начальная школа №9" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Б.Момышулы, дом № 60.
Границы:
улица Алтынсарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
улица Актамберды, дома № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39;
улица Б. Момышулы, дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/12;

Болатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Саметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140 үйлер;
М.С. Байсалбаевтар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Искаков көшесі, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92 үйлер;
Зеленый тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Аягөз ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ақанаев көшесі, № 40а үй.
Шекаралары:
Ақтамберді көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Дүйсенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 үйлер;
Макеев көшесі, № 1, 2, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 55, 55а үйлер;

улица Болатова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Курмангазы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Саметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140;
улица М.С. Байсалбаевых, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Искакова, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92;
переулок Зеленый, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Избирательный участок № 206
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Аягозского района" управления физической культуры и спорта области Абай, город Аягоз, улица Аканаева, дом № 40а.
Границы:
улица Актамберды, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Дуйсенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
улица Макеева, дома № 1, 2, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 55, 55а;

Мәмбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9к, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66 үйлер;
Сүлейменов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер;
Янушкевич көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 47б үй.
Шекаралары:
Аталықов көшесі, № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Абай бульвары, № 48, 48а, 48б, 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 56/4, 58, 60, 60/1, 62, 64 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а үйлер;
Жамбыл көшесі, № 21, 21а, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61 үйлер;
Мәметова көшесі, № 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9л, 9/1, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 84, 86, 91 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1л, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 56, 56а, 56/2, 80, 81, 82, 83, 83/1 үйлер;

улица Мамбетова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9к, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66;
улица Сулейменова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Янушкевича, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Избирательный участок № 207
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Центр занятости населения Аягозского районного акимата области Абай", город Аягоз, бульвар Абая, дом № 47б.
Границы:
улица Аталыкова, дома № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
бульвар Абая, дома № 48, 48а, 48б, 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 56/4, 58, 60, 60/1, 62, 64;
улица Сейфуллина, дома № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а;
улица Жамбыла, дома № 21, 21а, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61;
улица Маметовой, дома № 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9л, 9/1, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 84, 86, 91;
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1л, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 56, 56а, 56/2, 80, 81, 82, 83, 83/1;

Панфилов көшесі, № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115 үйлер;
Рахимов көшесі, № 1, 1б, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 61 үйлер;
Шакеров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 92, 92/1 үйлер;
Тоқтаров көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72 үйлер;
Нашірбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 30 үйлер.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ақтамберды көшесі, № 76 үй.
Шекаралары:
Дәутбергенов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 54, 93, 125;
Ақтамберді көшесі, № 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 79а, 79б, 79в, 79/1, 80, 82, 84, 86, 89 үйлер;
Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а үйлер;
Абай бульвары, № 45, 47, 49, 53, 53б, 59, 59а, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314 үйлер;
Нашанов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 59а үйлер;
Бектібаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31 үйлер;
Шәкәрім көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Рахимов көшесі, № 10, 14, 14а, 14б үйлер;

улица Панфилова, дома № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115;
улица Рахимова, дома № 1, 1б, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 61;
улица Шакерова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 92, 92/1;
улица Токтарова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72;
улица Наширбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 30.
Избирательный участок № 208
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская многопрофильная казахская школа - гимназия" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Актамберды, дом № 76.
Границы:
улица Даутбергенова, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 54, 93, 125;
улица Актамберды, дома № 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 79а, 79б, 79в, 79/1, 80, 82, 84, 86, 89;
улица Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а;
бульвар Абая, дома № 45, 47, 49, 53, 53б, 59, 59а, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314;
улица Нашанова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 59а;
улица Бектыбаева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31;
улица Шакарима, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32;
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Рахимова, дома № 10, 14, 14а, 14б;

Терешкова көшесі, № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19/7, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 үйлер.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 қалалық қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 23 үй.
Шекаралары:
Зенин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 46, 65 үйлер;
Шұбартау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
Манғазбаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 67 үйлер;
Қайсаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16а, 17, 18, 19, 19/1, 23, 23а, 60, 64, 70, 85, 90 үйлер;
М.Сарсенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 60, 69, 70 үйлер;
Дүйсенбаев көшесі, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102 үйлер;
Оразалин көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Терлікбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Шайханқари көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 47 үйлер;

улица Терешковой, дома № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19/7, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98.
Избирательный участок № 209
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская казахская школа-гимназия № 10" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 23.
Границы:
улица Зенина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 46, 65;
улица Шубартау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Мангазбаева, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 67;
улица Кайсарова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16а, 17, 18, 19, 19/1, 23, 23а, 60, 64, 70, 85, 90;
улица М. Сарсенбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 60, 69, 70;
улица Дуйсенбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102;
улица Оразалина, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Терликбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Шайханкари, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 47;

Оспанов көшесі, № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 49 үйлер;
Титаков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 164, 165, 165а, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171 үйлер;
Байтұрсынов көшесі, № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235 үйлер;
Нұғманов көшесі, № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 65, 65/1, 65/2, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 80/1, 81, 82/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 85, 86, 86/1 үйлер;
Мерей көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75 үйлер;
Байшашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75 үйлер;
Көшкімбаева көшесі, № 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 үйлер;
Құрманғали Халид көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79 үйлер;
Нұралинов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Жаңа көше-2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20 үйлер;
Жаңа көше-3 көшесі (барлық үйлер).
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Байтұрсынов көшесі, № 22 үй.
Шекаралары:

улица Оспанова, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 49;
улица Титакова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Молдагуловой, дома № 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 164, 165, 165а, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171;
улица Байтурсынова, дома № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235;
улица Нугманова, дома № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 65, 65/1, 65/2, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 80/1, 81, 82/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 85, 86, 86/1;
улица Мерей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75;
улица Байшашева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75;
улица Кошкимбаевой, дома № 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152;
улица Курмангали Халида, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79;
улица Нуралинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Жана коше-2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20;
улица Жана коше-3 (все дома).
Избирательный участок № 210
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Байтурсынова, дом № 22.
Границы:

Көшкімбаева көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а үйлер;
Нұғманов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Ешмағамбетов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Нүрпейсова көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Чкалов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78 үйлер;
Бигелдинов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Дүйсенғазин көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110 үйлер;
Радионов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;
Нұрахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69 үйлер;
Искаков көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер;

улица Кошкимбаевой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а;
улица Нугманова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Ешмагамбетова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Нурпейсовой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Чкалова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78;
улица Бигельдинова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
улица Дуйсенгазина, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110;
улица Радионова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Нурахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69;
улица Искакова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;

Байтұрсынов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер;
Тулендин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Шыңғожа батыр көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 үйлер;
Оспанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 4 үй.
Шекаралары:
Оңтүстік қалашық, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156 үйлер;
Қошқарбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/2, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 4а, 4б, 4в, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 6/1, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 9/1, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91/2, 92, 93, 94, 95, 106, 115 үйлер;

улица Байтурсынова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
улица Тулендина, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Шынгожа батыра, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136;
улица Оспанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 211
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Смешанная общеобразовательная средняя школа № 4" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, Южный городок, дом № 4.
Границы:
Южный городок, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156;
улица Кошкарбаева, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/2, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 4а, 4б, 4в, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 6/1, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 9/1, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91/2, 92, 93, 94, 95, 106, 115;

Мусапарбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Хладопункт көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Семей магистральді желі бөлімшесі" филиалының Аягөз жол дистанциясының 4 околоткасы 1,2 бөлімшелерінің ғимараты, Егізқызыл айырығы, Аягөз қаласы.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Егізқызыл айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Ақдала айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы № 21 айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Алтынқолат айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Айғыржал айырығының аумағы (барлық үйлер).
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Семей магистральді желі бөлімшесі" филиалының Аягөз жол дистанциясының 8 околоткасы ғимараты, Жыланды айырығы, Аягөз қаласы.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Жыланды айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Темеклі айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Көшкентал айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Жырғалы айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы № 22, 24, 27 айырықтардың аумағы (барлық үйлер).
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Актоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі, Т.Күзембаев көшесі, № 56 үй.
Шекаралары:
1 квартал көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 65 үйлер;
Амангельдинов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 53, 53а, 53б, 59, 182 үйлер;
Балтабек қажы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41 үйлер;
Ғ. Мұратбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 134 үйлер;

улица Мусапарбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Хладопункт, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 212
Центр: здание 1,2 отделений 4 околотка Аягозской дистанции пути филиала "Семейское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы", разъезд Егизкызыл, город Аягоз.
Границы:
территория разъезда Егизкызыл города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Акдала города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда № 21 города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Алтынколат города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Айгыржал города Аягоз Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 213
Центр: здание 8 околотка Аягозской дистанции пути филиала "Семейское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы", разъезд Жыланды, город Аягоз.
Границы:
территория разъезда Жыланды города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Темекли города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Кошкентал города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Жыргалы города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъездов №22,24,27 города Аягоз Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 214
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 8" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, поселок Актогай, Актогайский поселковый округ, улица Т.Кузембаева, дом № 56.
Границы:
улица 1 квартал, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 65;
улица Амангельдинова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 53, 53а, 53б, 59, 182;
улица Балтабек қажы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41;
улица Г. Муратбаева, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 134;

Жастар көшесі, № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер;
Искаков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
Қазбек көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Күзембаев көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95/1, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 104, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 149, 151 үйлер;
Мансұлұлы көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 141, 182 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Т. Мұсабайұлы көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 84, 141 үйлер;

улица Жастар, дома № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Искакова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 52, 54, 56;
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Казбека, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Кузембаева, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95/1, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 104, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 149, 151;
улица Мансулулы, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 141, 182;
улица Молдагуловой, дома № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Т.Мусабайулы, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 84, 141;

Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 76, 96 үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақтоғай кенттік клубының ғимараты, Актоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі, Мәметова көшесі, № 3а үй.
Шекаралары:
А. Кұнанбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер;
Б. Момышұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 үйлер;
Қ. Сәтпаев көшесі, № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Достық көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 65 үйлер;
Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 42 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48 үйлер;
Военный городок көшесі, № 2, 5, 6, 27 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Күзембаев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 87, 107, 123 үйлер;
Құлахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Байтоғаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;

улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 76, 96.
Избирательный участок № 215
Центр: здание Актогайского поселкового клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ, улица Маметовой, дом № 3а.
Границы:
улица А. Кунанбаева, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33;
улица Б. Момышулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
улица К. Сатпаева, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Достык, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 65;
улица Маметовой, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 42;
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48;
улица Военный городок, дом № 2, 5, 6, 27;
улица Молдагуловой, дома № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Кузембаева, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Тауелсыздык, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 87, 107, 123;
улица Кулахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Байтогаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;

Табақбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 41 үйлер;
Аягөз ауданы Ақтоғай кенттік округі Жақсыбұлақ айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Ақтоғай кенттік округі Шолқызыл айырығының аумағы (барлық үйлер).
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қопа ауылы, Қопа ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Қопа ауылдық округі Қопа ауылы және ауылдық округіне қарасты елді мекендердің аумағы (барлық үйлер).
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Тарлаулы ауылдық клубының ғимараты, Тарлаулы ауылы, Тарлаулы ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округі Тарлаулы ауылының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округі Қопа елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Семей магистральді желі бөлімшесі" филиалының Аягөз жол дистанциясының 10 околоткасы ғимараты, Тансық айырығы, Тарлаулы ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округі Тансық айырығының аумағы және ауылдық округіне қарасты елді мекендердің аумағы (барлық үйлер).
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшәулі ауылдық клубының ғимараты, Ақшәулі ауылы, Ақшәулі ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақшәулі ауылдық округі Ақшәулі ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Орақ-Балға шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарабұлақ елді мекені, Ақшәулі ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақшәулі ауылдық округі Қарабұлақ елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мыңбұлақ ауылдық клубының ғимараты, Мыңбұлақ ауылы, Мыңбұлақ ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Мыңбұлақ ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Желдіқара шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Желдіқара елді мекені, Мыңбұлақ ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Желдіқара елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Ақтас елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Кеңқолат шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Кеңқолат елді мекені, Мыңбұлақ ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Кеңқолат елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Ескенебұлақ елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі Қайынды елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Нарын ауылдық клубының ғимараты, Шыңқожа ауылы, Нарын ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Нарын ауылдық округі Шыңқожа ауылы және ауылдық округіне қарасты елді мекендердің аумағы (барлық үйлер).
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Тарбағатай ауылдық клубының ғимараты, Тарбағатай ауылы, Тарбағатай ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі Тарбағатай ауылының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі Малтүгел елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Ортаарал шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ортаарал елді мекені, Тарбағатай ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі Ортаарал елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі Ақшоқы елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі Абдан елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақши ауылдық клубының ғимараты, Ақши ауылы, Ақши ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақши ауылдық округі Ақши ауылы және ауылдық округіне қарасты елді мекендердің аумағы (барлық үйлер).
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақтүбек шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтүбек елді мекені, Ақши ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақши ауылдық округі Ақтүбек елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сарыарқа ауылдық клубының ғимараты, Сарыарқа ауылы, Сарыарқа ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Сарыарқа ауылдық округі Сарыарқа ауылы және ауылдық округіне қарасты елді мекендердің аумағы (барлық үйлер).
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Ж.Жабаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарағаш ауылы, Қарағаш ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Қарағаш ауылдық округі Қарағаш ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаражал шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қаражал елді мекені, Қарағаш ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Қарағаш ауылдық округі Қаражал елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Майлин ауылдық клубының ғимараты, Майлин ауылы, Майлин ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Майлин ауылдық округі Майлин ауылының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Майлин ауылдық округі Ескі Майлин елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: "Теміржолсу-Аягөз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Еңірекей сумен жабдықтау станциясының ғимараты, Еңірекей айырығы, Майлин ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Майлин ауылдық округі Еңірекей айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Майлин ауылдық округі Топар елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшатау ауылдық клубының ғимараты, Ақшатау ауылы, Ақшатау ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округі Ақшатау ауылының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округі Қалғұты елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округі Қоңыртау елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақклет шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақклет елді мекені, Ақшатау ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округі Ақклет елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мамырсу ауылының мәдениет үйінің ғимараты, Мамырсу ауылы, Мамырсу ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мамырсу ауылдық округі Мамырсу ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Сергиополь жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бозай елді мекені, Мамырсу ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мамырсу ауылдық округі Бозай елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Мамырсу ауылдық округі Батпақ елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Айғыз ауылдық клубының ғимараты, Айғыз ауылы, Айғыз ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Айғыз ауылдық округі Айғыз ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Көксала шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көксала елді мекені, Айғыз ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Айғыз ауылдық округі Көксала елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Нұғманов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Өркен ауылы, Өркен ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Өркен ауылдық округі Өркен ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Абеулов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бидайық ауылы, Бидайық ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Бидайық ауылдық округі Бидайық ауылы және ауылдық округіне қарасты елді мекендердің аумағы (барлық үйлер).
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мәдениет ауылдық клубының ғимараты, Мәдениет ауылы, Мәдениет ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мәдениет ауылдық округі Мәдениет ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Емелтау ауылдық клубының ғимараты, Емелтау ауылы, Емелтау ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Емелтау ауылдық округі Емелтау ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қосағаш ауылдық клубының ғимараты, Қосағаш ауылы, Қосағаш ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Қосағаш ауылдық округі Қосағаш ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Баршатас ауылының мәдениет үйінің ғимараты, Баршатас ауылы, Баршатас ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Баршатас ауылдық округі Баршатас ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Байқошқар ауылдық клубының ғимараты, Байқошқар ауылы, Байқошқар ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Байқошқар ауылдық округі Байқошқар ауылының аумағы (барлық үйлер).
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Малкелды ауылдық клубының ғимараты, Малкелды ауылы, Малкелды ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Малкелды ауылдық округі Малкелды ауылы және ауылдық округіне қарасты елді мекендердің аумағы (барлық үйлер).
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Аягөз ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Тәңірбергенов көшесі, № 68 үй.
№ 249 сайлау учаскесі

улица Табакбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 41;
территория разъезда Жаксыбулак Актогайского поселкового округа Аягозского района (все дома);
территория разъезда Шолкызыл Актогайского поселкового округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 216
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Копа, Копинский сельский округ.
Границы:
территория села Копа и населенных пунктов прилегающих к сельскому округу Копинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 217
Центр: здание Тарлаулинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Тарлаулы, Тарлаулинский сельский округ.
Границы:
территория села Тарлаулы Тарлаулинского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Копа Тарлаулинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 218
Центр: здание 10 околотка Аягозской дистанции пути филиала "Семейское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы", разъезд Тансык, Тарлаулинский сельский округ.
Границы:
территория разъезда Тансык и населенных пунктов прилегающих к сельскому округу Тарлаулинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 219
Центр: здание Акшаулинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Акшаули, Акшаулинский сельский округ.
Границы:
территория села Акшаули Акшаулинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 220
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Орак-Балга" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Карабулак, Акшаулинский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Карабулак Акшаулинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 221
Центр: здание Мынбулакского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Мынбулак, Мынбулакский сельский округ.
Границы:
территория села Мынбулак Мынбулакского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 222
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Желдыкара" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Желдыкара, Мынбулакский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Желдыкара Мынбулакского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Актас Мынбулакского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 223
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Кенколат" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Кенколат, Мынбулакский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Кенколат Мынбулакского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Ескенебулак Мынбулакского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Кайынды Мынбулакского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 224
Центр: здание Нарынского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Шынкожа, Нарынский сельский округ.
Границы:
территория села Шынгожа и населенных пунктов прилегающих к сельскому округу Нарынского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 225
Центр: здание Тарбагатайского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Тарбагатай, Тарбагатайский сельский округ.
Границы:
территория села Тарбагатай Тарбагатайского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Малтугел Тарбагатайского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 226
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Ортаарал" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Ортаарал, Тарбагатайский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Ортаарал Тарбагатайского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Акшокы Тарбагатайского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Абдан Тарбагатайского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 227
Центр: здание Акшиского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Акши, Акшиский сельский округ.
Границы:
территория села Акши и населенных пунктов прилегающих к сельскому округу Акшиского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 228
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Актубек" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Актубек, Акшиский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Актубек Акшиского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 229
Центр: здание Сарыаркинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Сарыарка, Сарыаркинский сельский округ.
Границы:
территория села Сарыарка и населенных пунктов прилегающих к сельскому округу Сарыаркинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 230
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Ж.Жабаева" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Карагаш, Карагашский сельский округ.
Границы:
территория села Карагаш Карагашского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 231
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Каражал" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Каражал, Карагашский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Каражал Карагашского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 232
Центр: здание Майлинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Майлин, Майлинский сельский округ.
Границы:
территория села Майлин Майлинского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта старый Майлин Майлинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 233
Центр: здание Енрекейской станции водоснабжения товарищества с ограниченной ответственностью "Темiржолсу-Аягөз", разъезд Енрекей, Майлинский сельский округ.
Границы:
территория разъезда Енрекей Майлинского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Топар Майлинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 234
Центр: здание Акшатауского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Акшатау, Акшатауский сельский округ.
Границы:
территория села Акшатау Акшатауского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Калгуты Акшатауского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Коныртау Акшатауского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 235
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Аккилетская малокомплектная начальная школа" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Аккилет, Акшатауский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Аккилет Акшатауского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 236
Центр: здание дома культуры села Мамырсу коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Мамырсу, Мамырсуский сельский округ.
Границы:
территория села Мамырсу Мамырсуского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 237
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Сергиопольская общеобразовательная средняя школа" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Бозай, Мамырсуский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Бозай Мамырсуского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Батпак Мамырсуского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 238
Центр: здание Айгызского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Айгыз, Айгызский сельский округ.
Границы:
территория села Айгыз Айгызского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 239
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Коксала" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Коксала, Айгызский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Коксала Айгызского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 240
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени С.Нугманова" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Оркен, Оркенский сельский округ.
Границы:
территория села Оркен Оркенского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 241
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени М.Абеулова" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Бидайык, Бидайыкский сельский округ.
Границы:
территория села Бидайык и населенных пунктов прилегающих к сельскому округу Бидайыкского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 242
Центр: здание Мадениетского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Мадениет, Мадениетского сельский округ.
Границы:
территория села Мадениет Мадениетского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 243
Центр: здание Емелтауского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Емелтау, Емелтауского сельский округ.
Границы:
территория села Емелтау Емелтауского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 244
Центр: здание Косагашского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Косагаш, Косагашский сельский округ.
Границы:
территория села Косагаш Косагашского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 245
Центр: здание дома культуры села Баршатас коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Баршатас, Баршатасский сельский округ.
Границы:
территория села Баршатас Баршатасского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 246
Центр: здание Байкошкарского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Байкошкар, Байкошкарский сельский округ.
Границы:
территория села Байкошкар Байкошкарского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 247
Центр: здание Малгелдинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Малгелды, Малгелдинский сельский округ.
Границы:
территория села Малгелды и населенных пунктов прилегающих к сельскому округу Малгелдинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 248
Центр: здание государственного учреждения "Отдел полиции Аягозского района департамента полиции области Абай министерства Внутренних дел Республики Казахстан", город Аягоз, улица Танирбергенова, дом № 68.
Избирательный участок № 249

Орталығы: Абай облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Аягөз ауданының көпсалалы орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының, "Қазығұл" мекемесінің ғимараттары, Аягөз қаласы, Рахимов көшесі, № 1а үй, Тәңірбергенов көшесі, № 47 үй.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "10810 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 40/2 үй.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "97616 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мамырсу ауылы, Мамырсу ауылдық округі.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: "KAZ Minerals Aktogay" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтоғай кен байыту №1 комбинатының ғимараты, Ақтоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: "KAZ Minerals Aktogay" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтоғай кен байыту №2 комбинатының ғимараты, Ақтоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі.

Центр: здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная центральная районная больница Аягозского района" управления здравоохранения области Абай, учреждения "Казыгул", город Аягоз, улица Рахимова, дом № 1а, улица Танирбергенова, дом № 47.
Избирательный участок № 250
Центр: здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 10810" Министерства обороны Республики Казахстан, город Аягоз, Южный городок, дом № 40/2.
Избирательный участок № 251
Центр: здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 97616" Министерства обороны Республики Казахстан, село Мамырсу, Мамырсуский сельский округ.
Избирательный участок № 252
Центр: здание Актогайского горно-обогатительного комбината №1 товарищества с ограниченной ответственностью "KAZ Minerals Aktogay", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ.
Избирательный участок № 253
Центр: здание Актогайского горно-обогатительного комбината №2 товарищества с ограниченной ответственностью "KAZ Minerals Aktogay", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ.