"2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 7/90-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24116 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8099 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
" 1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15348272,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10424123,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36127,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13999,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4874023,2 мың теңге;
2) шығындар – 16302882,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 165436,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 179395,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13959,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1120046,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1120046,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 744883,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13959,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 389122,7 мың теңге.";
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы №7/58-VII "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24025 болып тіркелген) сәйкес 2021 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 96,0%;
2) әлеуметтік салық – 96,0%.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 августа 2021 года № 7/90-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24116
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Аягозский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8099) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15348272,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10424123,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36127,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13999,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4874023,2 тысяч тенге;
2) затраты – 16302882,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 165436,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 179395,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13959,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1120046,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1120046,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 744883,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13959,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 389122,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2021 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 августа 2021 года № 7/58-VII "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24025):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 96,0 %;
2) социальный налог – 96,0 %.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3012,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1303,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
122912,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
122912,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
122912,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
122912,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1567905,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
648477,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
648477,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
648477,0
2
Әлеуметтiк көмек
838116,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
838116,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
235186,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
43079,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7498,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
109026,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9766,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
104505,6
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
124617,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
140975,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63464,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81311,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51311,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37700,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8562,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

3012,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1303,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
122912,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
122912,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
122912,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
122912,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1567905,6
1
Социальное обеспечение
648477,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
648477,0
005
Государственная адресная социальная помощь
648477,0
2
Социальная помощь
838116,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
838116,8
002
Программа занятости
235186,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
43079,0
006
Оказание жилищной помощи
7498,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
109026,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9766,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
104505,6
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
124617,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
140975,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63464,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81311,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51311,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37700,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8562,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан