Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қазандағы № 8/122-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 қарашада № 25006 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8099 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 15378538,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10427423,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40377,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10699,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4900039,2 мың теңге;
2)шығындар – 16032245,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 28850,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 42809,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13959,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 682557,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 682557,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 307394,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13959,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 389122,7 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 октября 2021 года № 8/122-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2021 года № 25006
Аягозский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года №55/522-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8099) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15378538,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10427423,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40377,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10699,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4900039,2 тысяч тенге;
2) затраты – 16032245,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28850,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 42809,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13959,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 682557,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682557,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 307394,2 тысяч тенге;
погашение займов – 13959,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 389122,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

10878,2
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10878,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49746,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49746,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
49746,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31575,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15120,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3051,0
12
Көлiк және коммуникация
347091,1
1
Автомобиль көлiгi
283905,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
283905,7
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
5620,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
97789,8
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
180495,9
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
63185,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
63185,4
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
29756,4
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
33429,0
13
Басқалар
141458,5
9
Басқалар
141458,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21458,5
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21458,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
120000,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
120000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0,0
14
Борышқа қызмет көрсету
27948,0
1
Борышқа қызмет көрсету
27948,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27948,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

10878,2
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10878,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49746,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49746,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
49746,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
31575,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15120,0
015
Капитальные расходы государственного органа
3051,0
12
Транспорт и коммуникации
347091,1
1
Автомобильный транспорт
283905,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
283905,7
020
Развитие транспортной инфраструктуры
5620,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
97789,8
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
180495,9
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
63185,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
63185,4
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
29756,4
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
33429,0
13
Прочие
141458,5
9
Прочие
141458,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21458,5
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21458,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
120000,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
120000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0,0
14
Обслуживание долга
27948,0
1
Обслуживание долга
27948,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27948,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета