Карантинді тоқтату және Майлин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 тамыздағы № 1 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Майлин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 қыркүйектегі № 24237 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Занының 27-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Аягөз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 18 тамыздағы № 485 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Майлин ауылдық округінің Майлин ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан сібір жарасы ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Майлин ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2021 жылғы 3 тамыздағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23854 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Майлин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Аягөз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Майлин ауылдық округінің әкімі Е. Нургалиев

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Майлинского сельского округа от 3 августа 2021 года № 1 "Об установлении карантина"
Решение акима Майлинского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 2 сентября 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2021 года № 24237
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аягозской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 августа 2021 года № 485, РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории села Майлин Майлинского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни сибирской язвы среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Майлинского сельского округа "Об установлении карантина" от 3 августа 2021 года № 1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23854).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Майлинского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Аягозского района после официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Майлинского сельского округа Е. Нургалиев