Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің Қарабас ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 сәуірде № 8622 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14–бабы 4) тармақшасына, 2020 жылғы 17 маусымдағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысына сәйкес және Қарабас ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қарабас ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің Қарабас ауылындағы көшелерінің атауы:
1) "Куйбышев" көшесі "Махмет Кенжебаев" көшесі;
2) "Гоголь" көшесі "Федор Кушнаренко" көшесі;
3) "Чернышевский" көшесі "Адам Баймұхамбетов" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануы үшін олардың көшірмелерінің жіберілуін;
3) осы шешімнің оның ресми жарияланғанынан кейін Бесқарағай ауданы әкімдігінің интернет – сайтында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабас ауылдық округінің әкімі С. Байкадамов

О переименовании улиц села Карабас Карабасского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 9 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2021 года № 8622
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 17 июня 2020 года и учитывая мнение жителей села Карабас, аким Карабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Карабас Карабасского сельского округа Бескарагайского района:
1) улицу "Куйбышева" на улицу "Махмета Кенжебаева";
2) улицу "Гоголя" на улицу "Федора Кушнаренко";
3) улицу "Чернышевского" на улицу "Адама Баймұхамбетова".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района Восточно – Казахстанской области" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бескарагайского района;
3) размещение настоящего решения на интернет–сайте акимата Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабасского сельского округа С. Байкадамов