2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-15-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8369 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29115,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5781,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі– 23334 мың теңге;
2) шығындар – 30036,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -921,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 921,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 921,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-15-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Переменовка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 20300 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 2392 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-15-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 642 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского районана 2021-2023 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-15-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 8369
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьми 9-1 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8256), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Переменовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29115,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5781,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23334 тысяч тенге;
2) затраты – 30036,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5 )дефицит (профицит) бюджета – 921,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 921,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 921,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-15-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Переменовского сельского округа на 2021 год в сумме 20300 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2392 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-15-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 642 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-15-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 4-қосымшаға сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Аубакиров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
19 қаңтардағы № 2-15-VII
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-15-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 19 января
2021 года № 2-15-VII
Бюджет Переменовского сельского округа на 2021 год

1) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-15-VI "2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылғы 20 қаңтарда 6603 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешімі.
2) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 54-8-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-15-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7761 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 6 қарашада жарияланған) шешімі.
3) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-18-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-15-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8133 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) шешімі.

1) Решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-15-VI "О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6603,опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года).
2) Решение Бородулихинского районного маслихата от 23 октября 2020 года № 54-8-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-15-VI "О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре за № 7761, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 ноября 2020 года).
3) решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-18-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-15-VI "О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8133, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 января 2021 года).