Бородулиха аудандық мәслихатының "Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгілеу туралы" 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 3-3-VII шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 9-8-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қазанда № 24837 болып тіркелді
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгілеу туралы" 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 3-3-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8400 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов

О внесении изменения в решение Бородулихинского районного маслихата "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок" от 26 января 2021 года № 3-3-VII
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 8 октября 2021 года № 9-8-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2021 года № 24837
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок" от 26 января 2021 года № 3-3-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8400), следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов