"Бородулиха ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қарашадағы № 339 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 416 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25859 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бородулиха ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қарашадағы № 339 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6335 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің орынбасары Е.Ж. Селихановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха ауданы әкімі К. Бичуинов

О признании утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2019 года № 339 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Бородулихинскому району"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2021 года № 416. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25859
В соответствии со статьей 27 Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской о бласти от 28 ноября 2019 года № 339 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Бородулихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6335).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области Селиханова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бородулихинского района К. Бичуинов