Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 12/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25374 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8108 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9841990,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4232654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25487,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51048 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5532801,2 мың теңге;
2) шығындар – 10258329,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 123915,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 190089,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66174 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540254,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540254,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 190089,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 416339 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 834570 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 539706 мың теңге сомасында, олардың Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 312949 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 294864 мың теңге сомасында, олардың Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 294864 мың теңге сомасында.
2021 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Облыстық бюджеттен 2021 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 685158,7 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2021 года № 12/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25374. Прекращено действие в связи с истечением срока
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата "О Глубоковском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8108) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9841990,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4232654 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 25487,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51048 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5532801,2 тысяча тенге;
2) затраты – 10258329,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 123915,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 190089,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66174 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -540254,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540254,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 190089,5 тысяч тенге;
погашение займов – 66174 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 416339 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 834570 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 539706 тысяч тенге, из них за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 312949 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 294864 тысячи тенге, из них за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 294864 тысячи тенге.
Распределение целевых трансфертов из республиканского бюджета бюджету района на 2021 год определяется постановлением Глубоковского районного акимата.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 685158,7 тысяч тенге, в том числе:

ағымдағы нысаналы трансферттер 446917,5 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 238241,2 мың теңге сомасында.
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы трансферттерді бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер 190089,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 82306,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер 616598,5 мың теңге сомасында көзделсін.
2021 жылға арналған аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

целевые текущие трансферты в сумме 446917,5 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 238241,2 тысяча тенге.
Распределение целевых трансфертов из областного бюджета бюджету района на 2021 год определяется постановлением Глубоковского районного акимата.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2021 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 190089,5 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 82306,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов в сумме 616598,5 тысяч тенге.
Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2021 год определяется постановлением Глубоковского районного акимата.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

125466,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
124466,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
150
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
150
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
682402
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
75533,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75533,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75533,5
2
Әлеуметтiк көмек
522095,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
522095,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
157172
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
62576,9
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
146
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78440,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3163
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
150561
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
17008
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53028
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
84773
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84773
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51360
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3499
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

125466,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
124466,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
150
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
150
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
682402
1
Социальное обеспечение
75533,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75533,5
005
Государственная адресная социальная помощь
75533,5
2
Социальная помощь
522095,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
522095,5
002
Программа занятости
157172
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
62576,9
006
Оказание жилищной помощи
146
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78440,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3163
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
150561
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17008
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53028
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
84773
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51360
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3499
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан