Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 8538 болып тіркелді. Күші жойылды -Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 қазандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 21.10.2021 № 9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Жарма ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2021 жылғы 05 сәуірдегі № 4 хаттамасы негізінде, Жарма ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданының Қалбатау ауылдық округінің Қалбатау ауылының, Қапанбұлақ ауылдық округінің Қапанбұлақ ауылының, Қаратөбе ауылдық округінің Қаратөбе ауылының, Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылының және Жаңғызтөбе кенітінің Шуақ ауылының аймағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою басшысы болып Жарма ауданы әкімінің орынбасары Т. Муратов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі А. Нургожин

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 6 апреля 2021 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 апреля 2021 года № 8538. Утратило силу - решением акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 21 октября 2021 года № 9
Сноска.  Утратило силу - решением акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 21.10.2021 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Жарминского района от 05 апреля 2021 года № 4, аким Жарминского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера на территории села Калбатау Калбатауского сельского округа, села Капанбулак Капанбулакского сельского округа, села Каратобе Каратобинского сельского округа, села Бирлик Бирликского сельского округа, села Шуак поселка Жангизтобе Жарминского района Восточно-Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Жарминского района Т. Муратова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района А. Нургожин