Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі Жаңаөзен ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 8461 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2- тармағына сәйкес, Жаңаөзен ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2020 жылғы 28 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жарма ауданы Ақжал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі Жаңаөзен ауылындағы келесі көшелері:
"Абая" көшесін – "Абай" көшесі;
"Геологическая" көшесін – "Тұрсынхан Әбдірахманқызы" көшесі;
"Интернациональная" көшесін – "Әл - Фараби" көшесі;
"Ленина" көшесін – "Қаныш Сәтпаев" көшесі;
"Механизаторская" көшесін – "Ер Жәнібек" көшесі;
"Молодежная" көшесін – "Әлихан Бөкейхан" көшесі;
"Рабочий переулок" көшесін – "Күйші Дина" көшесі;
"Солнечная" көшесін – "Абылай хан" көшесі;
"Степная" көшесін – "Кенесары хан" көшесі;
"Чапаев" көшесін – "Міржақып Дулатұлы" көшесі;
"Шоссейная" көшесін – "Ахмет Байтұрсынұлы" көшесі;
"60 лет Казахстана" көшесін – "Жамбыл Жабаев" көшесі;
"70 лет Октября" көшесін – "Дінмұхамед Қонаев" көшелері болып қайта аталсын.
2. "Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімінің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жарма ауданы әкімінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенсоң қолданысқа енгізіледі.
Ақжал ауылдық округінің әкімі М. Жумаканов

О переименовании улиц села Жанаозен Акжальского сельского округа Жарминского района
Решение акима Акжальского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 марта 2021 года № 8461
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Жанаозен, на основании заключении областной ономастической комиссии от 28 декабря 2020 года, аким Акжальского сельского округа Жарминского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Жанаозен Акжальского сельского округа Жарминского района:
улицу "Абая"– на улицу "Абай";
улицу "Геологическая" – на улицу "Тұрсынхан Әбдірахманқызы" ;
улицу "Интернациональная" – на улицу "Әл - Фараби";
улицу "Ленина" – на улицу "Қаныш Сәтпаев";
улицу "Механизаторская"– на улицу "Ер Жәнібек";
улицу "Молодежная" – на улицу "Әлихан Бөкейхан";
улицу "Рабочий переулок"– на улицу "Күйші Дина";
улицу "Солнечная"– на улицу "Абылай хан";
улицу "Степная"– на улицу "Кенесары хан";
улицу "Чапаев"– на улицу "Міржақып Дулатұлы";
улицу "Шоссейная" – на улицу "Ахмет Байтұрсынұлы";
улицу "60 лет Казахстана"– на улицу "Жамбыл Жабаев";
улицу "70 лет Октября"– на улицу "Дінмұхамед Қонаев".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Акжальского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжальского сельского округа М. Жумаканов