Жарма ауданы Божығұр ауылдық округінің Салқынтөбе ауылының көшесін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Божығұр ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 8487 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы " Заңының 14 бабының 4) тармақшасына , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Салқынтөбе ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып,2020 жылғы 28 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссияның қорытындысы негізінде, Жарма ауданы Божығұр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Революционная" көшесі- "Қажымұқан Мұңайтпасұлы" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Жарма ауданы Божығұр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімінің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жарма ауданы әкімінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенсоң қолданысқа енгізіледі.
Божығұр ауылдық округінің әкімі Г. Жанаков

О переименование улицы села Салкынтобе Божыгурского сельского округа Жарминского района
Решение акима Божыгурского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 марта 2021 года № 8487
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Салкынтобе, на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 декабря 2020 года, аким Божыгурского сельского округа Жарминского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Революционная" - на улицу "Қажымұқан Мұңайтпасұлы"
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Божыгурского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Божыгурского сельского округа Г. Жанаков