Зайсан ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 15 қарашадағы "Зайсан ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" № 548 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы № 11 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 қаңтарда № 8358 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы, мемлекеттік басқару жүйесін, бюджетаралық қатынастарды жетілдіру, кредиттеу және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабының 19-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зайсан ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 15 қарашадағы №548 "Зайсан ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 21 қарашада № 6297 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 25 қарашасында электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Зайсан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялануын қамтамасыз ету;
3) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы М.Каламовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Зайнулдин

О признании утратившим силу постановление акимата Зайсанского района от 15 ноября 2019 года № 548 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования"
Постановление акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 21 января 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2021 года № 8358
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 4) пункта 19 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административно-территориального устройства Республики Казахстан, совершенствования системы государственного управления, межбюджетных отношений, кредитования и образования" акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зайсанского района от 15 ноября 2019 года № 548 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 ноября 2019 года за номером 6297, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 ноября 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Зайсанского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения воложить на руководителя аппарата акима Зайсанского района Каламова М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зайсанского района С. Зайнулдин