Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4-16/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 8497 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 32-4 "Зайсан қаласының жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-183 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
2) Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 32-5 "Зайсан ауданы бойынша елді мекендердің жерін аймақтарға бөлу жобасын бекіту және жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-180 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімдері.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бошақов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Марқабаев

О признании утратившими силу некоторых решении Зайсанского районного маслихата
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 4-16/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 апреля 2021 года № 8497
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Зайсанского районного маслихата:
1) Решение Зайсанского районного маслихата от 29 ноября 2018 года №32-4 "О корректировке ставок земельного налога города Зайсан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-183, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2018 года);
2) Решение Зайсанского районного маслихата от 29 ноября 2018 года №32-5 "Об утверждении проекта зонирования земель населенных пунктов и корректировка базовых ставок земельного налога по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-180, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии М. Бошаков
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев