"2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №67-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 10-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қыркүйекте № 24278 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 67-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8093 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8312699,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1506846,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24374,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27300,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6754179,2 мың теңге;
2) шығындар – 8358926,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28278,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48131,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19853,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 4000,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70504,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 70504,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 48131,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19853,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 42226,8 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 20586 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 67-1 "О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 августа 2021 года № 10-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2021 года № 24278
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Зайсанский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 67-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8093) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8312699,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1506846,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24374,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6754179,2 тысяч тенге;
2) затраты – 8358926,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28278,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48131,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19853,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -4000,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70504,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70504,8 тысяч тенге;
поступление займов – 48131,0 тысяч тенге;
погашение займов – 19853,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42226,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в размере 20586 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 1252273,7 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Маркабаев
2021 жылғы 27 тамыздағы
№ 10-1 Шешімге 1- қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 67-1 шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

"6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 1252273,7 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев
Приложение 1 к решению
от 27 августа 2021 года № 10-1
Приложение 1 к решению
Зайсанского
районного маслихата
от 23 декабря 2020 года за №67-1
Бюджет района на 2021 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
177 589,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28 413,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 285,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58 877,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
56 092,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 149,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
101 535,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101 535,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 022,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 500,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
9 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
53 013,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 785 951,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 675 565,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
861 957,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
13 657,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
848 300,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
813 608,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
476 591,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
337 017,2
2
Коммуналдық шаруашылық
109 386,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 236,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
94 034,0
026
Ауданның (облыстықмаңызыбарқаланың) коммуналдықменшігіндегіжылужүйелерінқолданудыұйымдастыру
8 202,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

002
Программа занятости
177 589,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 413,0
006
Оказание жилищной помощи
2 285,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58 877,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56 092,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 149,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
101 535,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 535,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 022,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 500,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
9 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
53 013,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 785 951,2
1
Жилищное хозяйство
1 675 565,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
861 957,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
13 657,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
848 300,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
813 608,2
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
476 591,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
337 017,2
2
Коммунальное хозяйство
109 386,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102 236,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
94 034,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8 202,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)