2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26263 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 5 042 921,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 623 797,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 985,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 078,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 335 061,8 мың теңге;
2)шығындар – 5 088 259,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 25 024,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 945,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 921,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -70 362,1 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –
70 362,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 45 945,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 109 594,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 134 011,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.09.2022 № 23-5/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2022 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 121 117,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен қала және ауылдық округтердің бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 319 961,0 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Айнабұлақ ауылдық округіне – 31 451,0 мың теңге;
Біржан ауылдық округіне – 31 323,0 мың теңге;

О бюджете Зайсанского района на 2022-2024 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 15-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26263
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Зайсанский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Зайсанского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 5 042 921,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 623 797,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 985,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 078,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 335 061,8 тысяч тенге;
2)затраты – 5 088 259,9 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 25 024,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 921,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70 362,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 362,1 тысяч тенге;
поступление займов – 45 945,0 тысяч тенге;
погашение займов – 109 594,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 134 011,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.09.2022 № 23-5/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Принять к исполнению на 2022 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов.
3. Учесть в районном бюджете на 2022 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 121 117,0 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города и сельских округов на 2022 год в сумме 319 961,0 тысяч тенге, в том числе:
Айнабулакскому сельскому округу – 31 451,0 тысяч тенге;
Биржанскому сельскому округу – 31 323,0 тысяч тенге;

Дайыр ауылдық округіне – 31 831,0 мың теңге;
Зайсан қала округіне – 44 735,0 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне – 34 717,0 мың теңге;
Қартал ауылдық округіне – 36 681,0 мың теңге;
Кеңсай ауылдық округіне – 38 820,0 мың теңге;
Сарытерек ауылдық округіне – 33 832,0 мың теңге;
Шілікті ауылдық округіне – 36 571,0 мың теңге.
5. 2022 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының арналған резерві 34 387,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 1 147 490,4 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.09.2022 № 23-5/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 2 047 622,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.09.2022 № 23-5/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Дайырскому сельскому округу – 31 831,0 тысяч тенге;
Зайсанскому городскому округу – 44 735,0 тысяч тенге;
Карабулакскому сельскому округу – 34 717,0 тысяч тенге;
Каратальскому сельскому округу – 36 681,0 тысяч тенге;
Кенсайскому сельскому округу – 38 820,0 тысяч тенге;
Сарытерекскому сельскому округу – 33 832,0 тысяч тенге;
Шиликтинскому сельскому округу – 36 571,0 тысяч тенге;
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 34 387,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1 147 490,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.09.2022 № 23-5/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Учесть в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 2 047 622,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.09.2022 № 23-5/1 (вводится в действие с 01.01.2022).

8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға 45 945,0 мың теңге сомасында кредит ескерілсін.
8-1. 134 011,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.

8. Учесть в районном бюджете на 2022 год кредит из республиканского бюджета в сумме 45 945,0 тысяч тенге для предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
8-1. Используемые остатки бюджетных средств 134 011,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.

Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 18-14/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат хатшысы С. Маркабаев
Зайсан аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 23-5/1 шешіміне
қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.09.2022 № 23-5/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.03.2022 № 18-14/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев
Приложение
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 22 сентября 2022 года
№ 23-5/1
Бюджет района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.09.2022 № 23-5/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

537 685,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
272 344,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 575,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63 631,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
110 963,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 672,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
135 231,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135 231,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 669,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
500,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
82 062,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
918 671,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
798 893,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
676 336,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
13 036,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
657 000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 300,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
122 557,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
122 557,0
2
Коммуналдық шаруашылық
119 178,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119 178,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
114 178,0
026
Ауданның (облыстықмаңызыбарқаланың) коммуналдықменшігіндегіжылужүйелерінқолданудыұйымдастыру

537 685,4
002
Программа занятости
272 344,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 575,0
006
Оказание жилищной помощи
2 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63 631,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
110 963,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 672,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
135 231,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135 231,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 669,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
82 062,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
918 671,0
1
Жилищное хозяйство
798 893,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
676 336,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
13 036,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
657 000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 300,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
122 557,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
122 557,0
2
Коммунальное хозяйство
119 178,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119 178,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
114 178,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

37 500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61 900,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 900,0
2
Қорғаныс
32 500,0
1
Әскери мұқтаждар
22 500,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 500,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22 500,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
10 000,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 000,0
006
Аудан (облыстықмаңызыбарқала) ауқымындағытөтеншежағдайлардыңалдыналужәнеолардыжою
5 500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4 500,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 250,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1 250,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1250,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1250,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
216 675,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
20 000,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 000,0
2
Әлеуметтiк көмек
147 975,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
147 975,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
7 000,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 575,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 000,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
42 400,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

37 500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61 900,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
61 900,0
2
Оборона
32 500,0
1
Военные нужды
22 500,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 500,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22 500,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10 000,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 000,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 500,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4 500,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 250,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1 250,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1250,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1250,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
216 675,0
1
Социальное обеспечение
20 000,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
20 000,0
2
Социальная помощь
147 975,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
147 975,0
002
Программа занятости
7 000,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 575,0
006
Оказание жилищной помощи
3 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42 400,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

1 852 748,0
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
385 900,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
232 300,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
40 100,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40 100,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
192 200,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
192 200,0
2
Қаржылық қызмет
3 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 000,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 500,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
150 600,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
51 200,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 200,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 500,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61 900,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 900,0
2
Қорғаныс
32 500,0
1
Әскери мұқтаждар
22 500,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 500,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22 500,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
10 000,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 000,0
006
Аудан (облыстықмаңызыбарқала) ауқымындағытөтеншежағдайлардыңалдыналужәнеолардыжою
5 500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4 500,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 250,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1 250,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 852 748,0
1
Государственные услуги общего характера
385 900,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
232 300,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
40 100,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
40 100,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
192 200,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
192 200,0
2
Финансовая деятельность
3 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 000,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 500,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
150 600,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
51 200,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
51 200,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
37 500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61 900,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
61 900,0
2
Оборона
32 500,0
1
Военные нужды
22 500,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 500,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22 500,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10 000,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 000,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 500,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4 500,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 250,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1 250,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)