"Казцинк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Малеевск шахтасының өнеркәсіптік алаңы аумағында пайдалы қазбаларға барлау жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 мамырдағы № 166 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 мамырда № 8805 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 71 – 1 – бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 – бабы 2 – тармағына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік иелерінен немесе жер пайдаланушылардан жер телімдерін алып қоюсыз "Казцинк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Малеевск шахтасының өнеркәсіптік алаңы аумағында пайдалы қазбаларға барлау (іздестіру бағалау ұңғымаларын бұрғылау) бойынша әрекеттер жүргізу үшін ауданы 25 га жер теліміне 2022 жылдың 28 наурызына дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Казцинк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер пайдаланушылардың телімдеріне келтірілген шығындарға өтемақыны қамтамасыз етсін және пайдалы қазбаларға барлауды аяқтағаннан кейін бұзылған жерлерді қалпына келтіруді жүргізсін.
3. "Алтай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген мерзімде:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Алтай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Охременкоға жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының әкімі К. Байгонусов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Казцинк" для проведения разведки полезных ископаемых в районе промышленной площадки шахты Малеевская
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2021 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 мая 2021 года № 8805
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок площадью 25 га сроком до 28 марта 2022 года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для проведения разведки полезных ископаемых (бурения поисковых оценочных скважин) в районе промышленной площадки шахты Малеевская товариществу с ограниченной ответственностью "Казцинк".
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Казцинк" обеспечить компенсацию за причиненные убытки землепользователям участков и по окончанию разведки полезных ископаемых произвести рекультивацию нарушенных земель.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений района Алтай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима района Алтай.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Охременко.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Алтай К. Байгонусов