Зырян ауданы мәслихатының 2019 жылғы 15 қантардағы № 43/3-VI "Зырян ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 9/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25461 болып тіркелді
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зырян ауданы мәслихатының "Зырян ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" 2019 жылғы 15 қантардағы № 43/3- VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № № 5-12-191 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің тақырыбы мен кіріспесінде "Зырян ауданының" сөздері "Алтай ауданының" деген сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтай ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Бағалау аймақтарының шекаралары және Алтай ауданы елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 2, 3, 4, 5- қосымшаларына сәйкес бекітілсін.";
шешімнің 1, 2, 3, 4, 5- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат
хатшысының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы
Б. ЖАНСЕЙІТ
Алтай ауданының
мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 9/3-VII шешіміне 1- қосымша
Алтай ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Алтай ауданының
мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 9/3-VII шешіміне 2-қосымша
Алтай қаласы бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Алтай ауданының
мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 9/3-VII шешіміне 3-қосымша
Серебрянск қаласы бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Алтай ауданының
мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 9/3-VII шешіміне 4-қосымша
Алтай ауданының ауылдық елді мекендердің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Алтай ауданының
мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 9/3-VII шешіміне 5-қосымша
Алтай ауданы елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Алтай ауданы елі мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Алтай қаласы
I
1,5
II
1,5
III
1,4
IV
1,4
V
1,5
VI
1,5
Серебрянск қаласы
I
1,5
II
1,5
III
1,5
IV
1,5
V
1,5
Ауылдық елді мекендерге
I
1,0
II
1,0
III
1,0
IV
1,0
V
1,0
VI
1,0
VII
1,0
VIII
1,0
IX
1,0

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Зыряновского района от 15 января 2019 года № 43/3-VI "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Зыряновского района"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 9/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25461
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Зыряновского района" от 15 января 2019 года № 43/3-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-12-191) следующие изменения и дополнение:
в заголовке и преамбуле вышеуказанного решения слова "Зыряновского района" заменить словами "района Алтай";
пункт 1 решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить проект (схему) зонирования земель населенных пунктов района Алтай согласно приложению 1 к настоящему решению.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Алтай, согласно приложениям 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.";
приложения 1, 2 , 3 , 4, 5 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий
полномочия секретаря маслихата района Алтай
Б. ЖАНСЕЙІТ
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 26 ноября 2021 года № 9/3-VII
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов района Алтай
Условные обозначения:
Приложение 2 к решению
маслихата района Алтай
от 26 ноября 2021 года № 9/3-VII
Границы оценочных зон города Алтай
Условные обозначения:
Приложение 3 к решению
маслихата района Алтай
от 26 ноября 2021 года № 9/3-VII
Границы оценочных зон города Серебрянск
Условные обозначения:
Приложение 4 к решению
маслихата района Алтай
от 26 ноября 2021 года № 9/3-VII
Границы оценочных зон сельских населенных пунктов района Алтай
Условные обозначения:
Приложение 5 к решению
маслихата района Алтай
от 26 ноября 2021 года № 9/3-VII
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Алтай
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Алтай
город Алтай
I
1,5
II
1,5
III
1,4
IV
1,4
V
1,5
VI
1,5
город Серебрянск
I
1,5
II
1,5
III
1,5
IV
1,5
V
1,5
Сельские населенные пункты
I
1,0
II
1,0
III
1,0
IV
1,0
V
1,0
VI
1,0
VII
1,0
VIII
1,0
IX
1,0