Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 8398 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 – бабының 2 – тармағына сәйкес, Солоновқа ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысын негізінде, Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі Солоновка ауылының келесі көшелері:
1) "Советская" көшесі – "Әл-Фараби" көшесі;
2) "Восточная" көшесі – "Бастау" көшесі;
3) "Колхозная" көшесі – "Наурыз" көшесі;
4) "Юбилейная" көшесі – "Жерұйық" көшесі;
5) "Октябрьская" көшесі – "Мұзтау" көшесі;
6) "Школьная" көшесі – "Ахмет Байтұрсынұлы" көшесі болып қайта аталсын.
2. Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округі Малонарым ауылының келесі көшелері:
1) "Советская" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесіне;
2) "Береговая" көшесі – "Нарын" көшесіне;
3) "Мира" көшесі – "Бейбітшілік" көшесіне;
4) "Комсомольская" көшесі – "Наурыз" көшесіне;
5) "Октябрьская" көшесі – "Қазақстан" көшесіне;
6) "Жданова"көшесі – "Болашақ" көшесіне;
7) "Пламенская" көшесі– "Дінмұхамед Қонаев" көшесіне;
8) "Интернациональная" көшесі– "Достық" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкiмi Д. Батекенова

О переименовании улиц населенных пунктов Солоновского сельского округа Катон-Карагайского района
Решение акима Солоновского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 3 февраля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 февраля 2021 года № 8398
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей Солоновского сельского округа, на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 декабря 2020 года аким Солоновского сельского округа Катон - Карагайского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Солоновка Солоновского сельского округа Катон - Карагайского района:
1) улицу "Советская" – на улицу "Әл-Фараби";
2) улицу "Восточная" – на улицу "Бастау";
3) улицу "Колхозная" – на улицу "Наурыз";
4) улицу "Юбилейная" – на улицу "Жерұйық";
5) улицу "Октябрьская" – на улицу "Мұзтау";
6) улицу "Школьная" – на улицу "Ахмет Байтұрсынұлы".
2. Переименовать следующие улицы села Малонарымка Солоновского сельского округа Катон - Карагайского района:
1) улицу "Советская" – на улицу "Тәуелсіздік";
2) улицу "Береговая" – на улицу "Нарын";
3) улицу "Мира" – на улицу "Бейбітшілік";
4) улицу "Комсомольская" – на улицу "Наурыз";
5) улицу "Октябрьская" – на улицу "Қазақстан";
6) улицу "Жданова" – на улицу "Болашақ";
7) улицу "Пламенская" – на улицу "Дінмұхамед Қонаев";
8) улицу "Интернациональная" – на улицу "Достық".
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Батекенова