"Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 4/5-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 сәуірде № 8620 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2021-2023 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" , Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 3/2-VII (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8506 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8336 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 180090 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 32254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 147836 мың теңге;
2) шығындар - 202334,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22244,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22244,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 22244,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 22244,5 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2021-2023 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2021 года № 4/5-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2021 года № 8620
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 16 марта 2021 года № 3/2-VII "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8506), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8336, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 180090 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 32254 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 147836 тысяч тенге;
2) затраты - 202334,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22244,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 22244,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 22244,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Күршім ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 125904 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14418 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 111386 мың теңге;
2) шығындар - 130823,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4919,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4919,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 4919,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 4919,8 мың теңге.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Күршім ауданының Сарыөлең ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25827 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22386 мың теңге;
2) шығындар - 26800,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге; 5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 973,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 973,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 973,9 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 973,9 мың теңге.";
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 19923 мың теңге;

"3. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 125904 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14418 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 111386 тысяч тенге;
2) затраты - 130823,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4919,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4919,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4919,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 4919,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Сарыоленского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 25827 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3393 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22386 тысяч тенге;
2) затраты - 26800,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 973,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 973,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 973,9 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 973,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 24678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4755 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 19923 тысяч тенге;