Шектеу іс шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25240 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің 07.04.2022 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37- бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 1448 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Күршім ауданы Балықшы ауылдық округіне қарасты Жолнұсқау ауылының ірі қара мүйізді малдары арасында сарып ауруының пайда болуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
ШҚО Күршім ауданының Балықшы ауылдық округінің әкімі Е. Тлеубаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 18 ноября 2021 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25240. Утратило силу - решением акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2022 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 07.04.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закон Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумской районной инспекции № 1448 от 3 ноября 2021 года, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Жолнускау Балыкшинского сельского округа Курчумского района, в связи с возникнованием болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарата акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Балыкшинского сельского округа Курчумского района ВКО Е. Тлеубаев