Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 438 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 8753 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 14.06.2023 № 114 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 269 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7030, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 6 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е.Ескендіровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Смаилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Тарбағатай аудандық
мәcлихатының хатшысы
"_____ " _____________ 2021 жыл
А. Боғырбаев
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 29 сәуірдегі
№ 438 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 14.06.2023 № 114 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2021 года № 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2021 года № 8753
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающими в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14.06.2023 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района от 14 апреля 2020 года № 269 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7030 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ескендирова Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Смаилов
"СОГЛАСОВАНО"
СекретарьТарбагатайского
районного маслихата
"_____ " _____________ 2021 год
А. Богырбаев
Приложение к постановлению
Акимата Тарбагатайского района
от 29 апреля 2021 года
№ 438
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающими в сельской местности
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14.06.2023 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандарының лауазымдары: Үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі, әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант, арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, еңбек терапиясы жөніндегі нұсқаушы, жұмыспен қамту орталығының директоры және мамандары, ассистенттер, жұмыспен қамту орталығының әлеуметтік жұмыс жөнінде консультант, оңалту орталығының директоры әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, медбике, мейіргер массажист, тәрбиеші, психолог, еңбек мұғалімі, логопед, емдік дене шынықтыру мұғалімі, музыка мұғалімі, мәдениұйымдастырушы, психиатр.
2. Мәдениет cаласы мамандарының лауазымдары: директор, директордың орынбасары, әдіскерлер, жастармен жұмыс әдіскерлері, концерт ұйымдастыратын менеджерлер, әртістер, мәдени жұмыстарды ұйымдастырушылар, бишілер дайындаушы, сүйемелдеуші өткізгіш, режиссер, театр суретшісі, концерт ұйымдастырушы, көмекші режиссер, мавзолей жетекшісі, ансамбль жетекшісі, эстрада жетекшісі, маман (дамыған өнер), кітапхана меңгерушісі, кітапханашы, библиограф, музыкалық оператор.

1. Должности специалистов в области социального обеспечения: заведующий отделением надомного обслуживания, консультант по социальной работе, социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах, социальный работник по уходу за престарелыми и лиц с инвалидностью, социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лидцами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями, инструктор по трудотерапии, директор центра занятости и специалисты, ассистенты, консультант по социальной работе центра занятости населения, директор реабилитационного центра, специалсит по социальной работе, медицинская сестра (брат), массажист, воспитатель, психолог, учитель труда, логопед, учитель ЛФК, учитель музыки, культорганизатор, психиатор.
2. Должности специалистов в области культуры: директор, заместитель директора методист, методист по работе с молодежью, менеджер по организаций концертов, артист культорганизаторы, балетмеистерккопониатор, дирижер, режиссер художник театра, концертмеистер помощник режиссера, руководитель мавзолея, руководитель ансамбля, руководитель эстрады, специалист (развит.художеств.искуств), заведующий библиотекой, библиотекарь, библиограф, музыкальный оператор.