Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 "2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 10/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25888 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8141 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 265 990,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 405 262,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 915,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 267,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 842 545,7 мың теңге;
2) шығындар – 14 332 395,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 141 716,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 147,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 431,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -208 121,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 208 121,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 188 147,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 431,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 66 405,1 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 66-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2021 года № 10/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25888
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Тарбагатайского района на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 66-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8141) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 265 990,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 405 262,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 915,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 267,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 842 545,7 тысяч тенге;
2) затраты – 14 332 395,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 141 716,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 147,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 431,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -208 121,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 208 121,1 тысяч тенге;
поступление займов – 188 147,0 тысяч тенге;
погашение займов – 46 431,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 405,1 тысяч тенге.";

2 678,6
6
Жер қатынастары
33 076,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
33 076,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 076,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22 206,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 206,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 206,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
45 058,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
45 058,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
45 058,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28 378,9
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
16 150,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
530,0
12
Көлiк және коммуникация
577 775,3
1
Автомобиль көлiгi
570 775,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
570 775,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
119 718,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
122 150,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
328 907,3
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 000,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7 000,0
13
Басқалар
616 305,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
344 563,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
340,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
340,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
344 223,0
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

2 678,6
6
Земельные отношения
33 076,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33 076,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
33 076,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22 206,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 206,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 206,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
45 058,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
45 058,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
45 058,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
28 378,9
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
16 150,0
015
Капитальные расходы государственного органа
530,0
12
Транспорт и коммуникации
577 775,3
1
Автомобильный транспорт
570 775,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
570 775,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
119 718,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
122 150,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
328 907,3
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 000,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7 000,0
13
Прочие
616 305,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
344 563,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
340,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
340,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
344 223,0
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"