Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ұлан ауданының Азовое ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Азовое ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қыркүйекте № 24299 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2021 жылғы 14 шілдедегі № 01-26/350 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс – шаралар жүргізілуіне байланысты, Ұлан ауданының Азовое ауылдық округі Ново-Азовое ауылының Нагорная көшесінде белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Азовое ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 3 шілдедегі № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23491 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Азовое ауылдық округінің әкімі А. Дамдыбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Азовского сельского округа Уланского района от 3 июля 2021 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Азовского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 27 августа 2021 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2021 года № 24299
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора государственного учреждения "Уланская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 14 июля 2021 года № 01-26/350, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия по улице Нагорная в селе Ново- Азовое Азовского сельского округа Уланского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Азовского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 3 июля 2021 года № 6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23491).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Азовского сельского округа А. Дамдыбаев