Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 ақпандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 наурызда № 8417 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округі әкімінің 12.04.2021 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 14-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 01-26/30 ұсынысына сәйкес, Бозанбай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округі "Куандык" шаруа қожалығының ірі қара малынан қарасан ауруы шығуына байланысты ірі қара малдарына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Бозанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының белгіленген заңнамалық тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап, он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін Ұлан ауданының аумағында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Ұлан ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозанбай ауылдық округінің әкімі Ж. Мухтаров

Об установлении ограничительных мероприятии
Решение акима Бозанбайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 марта 2021 года № 8417. Утратило силу - решением акима Бозанбайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2021 года № 6
Сноска. Утратило силу - решением акима Бозанбайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 12.04.2021 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14-2) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представлением руководителя государственного учреждения "Уланская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 января 2021 года № 01-26/30 аким Бозанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на крупно-рогатый скот в связи со вспышкой заболевания эмфизематозного карбункула крупного рогатого скота крестьянского хозяйства "Куандык" Бозанбайского сельского округа Уланского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бозанбайского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Уланского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Уланского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бозанбайского сельского округа Ж. Мухтаров