Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 тамыздағы № 55/9-VI "Шемонаиха ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару мен оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3/3-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 8471 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 тамыздағы № 55/9-VI "Шемонаиха ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару мен оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7439 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев

О признании утратившим силу решения Шемонаихинского районного маслихата от 5 августа 2020 года № 55/9-VI "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Шемонаихинскому району на 2020-2021 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 3/3-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2021 года № 8471
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шемонаихинского районного маслихата от 5 августа 2020 года № 55/9-VI "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Шемонаихинскому району на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7439, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 августа 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев