Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/5-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4/8-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 8524 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3/2-VII "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8474 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/5-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8340 болып тіркелген, 2021 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 326 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 11 392 мың теңге;
2) шығындар – 38 276,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 950,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 2 950,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 января 2021 года № 61/5-VI "О бюджете Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4/8-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 апреля 2021 года № 8524. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 18 марта 2021 года № 3/2-VII "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8474) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 января 2021 года № 61/5- VI "О бюджете Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации правовых актов № 8340, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 326 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 934 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 11 392 тысячи тенге;
2) затраты – 38 276,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 950,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 950,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 950,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Григорьева
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 4/8-VII шешіміне қосымша
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 2 950,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Григорьева
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев
Приложение к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 31 марта 2021 года
№ 4/8-VII
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата