Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25839 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8324 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 7 260 208,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 285 792,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 650,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 89 731,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 872 035,8 мың теңге;
2) шығындар – 7 441 590,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 16 024,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 544,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 520,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -197 406,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197 406,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 24 544,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 520,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 181 382,1 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 38 661,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2021 года № 12/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25839. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8324) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 260 208,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 285 792,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 12 650,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 89 731,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 4 872 035,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7 441 590,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 024,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 544,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 520,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -197 406,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197 406,1тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 24 544,0 тысячи тенге;
погашение займов – 8 520,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 181 382,1 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 38 661,0 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.