Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 2303 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қыркүйекте № 24455 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 тіркелген) бұйрығына сәйкес, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Орал қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (кондоминиум объектісінің құрамына кіретін) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. "Орал қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Мүлкәйға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі А. Шыныбеков
Орал қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 2303 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (кондоминиум объектісінің құрамына кіретін) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 сентября 2021 года № 2303. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2021 года № 24455.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7232), ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем (входящий в состав объекта кондоминиума) из государственного жилищного фонда города Уральска согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мулкай М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральска А. Шыныбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 15 сентября 2021 года № 2303
Размер платы за пользование жилищем (входящий в состав объекта кондоминиума) из государственного жилищного фонда

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 24.05.2023 № 1115 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
Орал қаласы, Зачаганск кенті, Бірлік көшесі, № 13 үй
115 (жүз он бес) теңге 96 (тоқсан алты) тиын
2
Орал қаласы, Самал көшесі, № 98 үй

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24.05.2023 № 1115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
город Уральск, поселок Зачаганск, улица Бірлік, дом № 13
115 (сто пятнадцать) тенге 96 (девяносто шесть) тиын
2
город Уральск, улица Самал, дом № 98

107 (жүз жеті) теңге 10 (он) тиын
3
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 85/2 үй
76 (жетпіс алты) теңге 45 (қырық бес) тиын
4
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, №85/6 үй
78 (жетпіс сегіз) теңге 3 (үш) тиын
5
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Арман" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 120 үй
84 (сексен төрт) теңге 6 (алты) тиын
6
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 108 үй
65 (алпыс бес) теңге 5 (бес) тиын
7
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 108/1 үй
65 (алпыс бес) теңге 4 (төрт) тиын
8
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 110/1 үй
65 (алпыс бес) теңге 1 (бір) тиын
9
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Қамбар батыр көшесі, № 6 үй
74 (жетпіс төрт) теңге 4 (төрт) тиын
10
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Қамбар батыр көшесі, № 8 үй
74 (жетпіс төрт) теңге 5 (бес) тиын
11
Орал қаласы, "Астана" шағынауданы, № 14 үй
74 (жетпіс төрт) теңге 8 (сегіз) тиын
12
Орал қаласы, "Жаңа Орда" шағынауданы, № 13 үй

107 (сто семь) тенге 10 (десять) тиын
3
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 85/2
76 (семьдесят шесть) тенге 45 (сорок пять) тиын
4
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 85/6
78 (семьдесят восемь) тенге 3 (три) тиын
5
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурата Монкеулы, дом № 120
84 (восемьдесят четыре) тенге 6 (шесть) тиын
6
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 108
65 тенге (шестьдесят пять) 5 (пять) тиын
7
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 108/1
65 (шестьдесят пять) тенге 4 (четыре) тиын
8
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 110/1
65 (шестьдесят пять) тенге 1 (один) тиын
9
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Қамбар батыр, дом № 6
74 (семьдесят четыре) тенге 4 (четыре) тиын
10
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Қамбар батыр, дом № 8
74 (семдесят четыре) тенге 5 (пять) тиын
11
город Уральск, микрорайон "Астана", дом № 14
74 (семьдесят четыре) тенге 8 (восемь) тиын
12
город Уральск, микрорайон "Жана Орда", дом № 13

38 (отыз сегіз) теңге 6 (алты) тиын
13
Орал қаласы, "Жаңа Орда" шағынауданы, № 6 үй
58 (елу сегіз) теңге 7 (жеті) тиын
14
Орал қаласы, "Жаңа Орда" шағынауданы, № 25 үй
71 (жетпіс бір) теңге 9 (тоғыз) тиын

38 (тридцать восемь) тенге 6 (шесть) тиын
13
город Уральск, микрорайон "Жана Орда", дом № 6
58 (пятьдесят восемь) тенге 7 (семь) тиын
14
город Уральск, микрорайон "Жана Орда", дом № 25
71 (семьдесят один) тенге 9 (девять) тиын