Бөрлі ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 наурыздағы № 49 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 6844 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) бұйрығына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бөрлі ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарының квотасы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардың жұмыскерлерінің тізімдік санынан ұйымдар үшін келесі мөлшерлерде:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үш пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 ақпандағы № 62 "Бөрлі ауданы бойынша 2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6049 тіркелген, 2020 жылғы 27 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (М.Нурмаков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Кушкинбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Ихсанов
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 3 наурыздағы
№ 49 қаулысына 1-қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1.
"Аксайстройсервис и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
70
3
2
2.
"Аксайавтотранс" акционерлік қоғамы
443
3
13
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 3 наурыздағы
№ 49 қаулысына 2-қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1.
Аксайстройсервис и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
70
2
1
2.
"Аксайавтотранс" акционерлік қоғамы
443
2
9
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 3 наурыздағы
№ 49 қаулысына 3-қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2021 жылға ата–анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін
айырылған немесе ата–анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының
түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру
үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1.
"Аксайавтотранс" акционерлік қоғамы
443
1
4
2.
"МКС Мультикатеринг Казахстан Ко" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
116
1
1
3.
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің Пугачев мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
116
1
1

Об установлении квоты рабочих мест по Бурлинскому району на 2021 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 3 марта 2021 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 марта 2021 года № 6844
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для организаций, независимо от организационно - правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций по Бурлинскому району на 2021 год в следующих размерах:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурлинского района от 18 февраля 2020 года № 62 "Об установлении квоты рабочих мест по Бурлинскому району на 2020 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6049, опубликованное 27 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Бурлинского района (М.Нурмаков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Кушкинбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Бурлинского района
Е. Ихсанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 3 марта 2021 года № 49
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по
Бурлинскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксайстройсервис и К"
70
3
2
2.
Акционерное общество "Аксайавтотранс"
443
3
13
Приложение 2
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 3 марта 2021 года № 49
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения
свободы по Бурлинскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксайстройсервис и К"
70
2
1
2.
Акционерное общество "Аксайавтотранс"
443
2
9
Приложение 3
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 3 марта 2021 года № 49
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или
оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся
выпускниками организаций образования по Бурлинскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1.
Акционерное общество "Аксайавтотранс"
443
1
4
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "МКС Мультикатеринг Казахстан Ко"
116
1
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Пугачевский комплекс школа-детсад" отдела образования Бурлинского района
116
1
1