Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 4-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 6946 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Гумаров
Мәслихат хатшысы Д. Закарин
Аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 5 сәуірдегі
№ 4-6 шешіміне қосымша
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №42-6 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5949 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі №52-4 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №42-6 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6403 тіркелген, 2020 жылғы 9 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы №54-6 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №42-6 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6539 тіркелген, 2020 жылғы 16 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №56-6 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №42-6 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6588 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2021 года № 4-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 апреля 2021 года № 6946
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жангалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Успанова С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Гумаров
Секретарь маслихата Д. Закарин
Приложение
к решению районного маслихата
от 5 апреля 2021 года № 4-6
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 10 января 2020 года №42-6 "О бюджете Кызылобинского сельского округа Жангалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5949, опубликованное 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Жангалинского районного маслихата от 30 сентября 2020 года №52-4 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 10 января 2020 года №42-6 "О бюджете Кызылобинского сельского округа Жангалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6403, опубликованное 9 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Жангалинского районного маслихата от 9 декабря 2020 года №54-6 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 10 января 2020 года №42-6 "О бюджете Кызылобинского сельского округа Жангалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6539, опубликованное 16 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Жангалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №56-6 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 10 января 2020 года №42-6 "О бюджете Кызылобинского сельского округа Жангалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6588, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).