Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-4 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 5-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 сәуірде № 6968 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-4 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6688 болып тіркелген, 2021 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 594 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 60 195 мың теңге;
2) шығындар – 77 666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 072 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58-4 "О бюджете Жангалинского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2021 года № 5-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 апреля 2021 года № 6968
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58-4 "О бюджете Жангалинского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 6688, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 594 тысячи тенге:
налоговые поступления – 14 399 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 195 тысяч тенге;
2) затраты – 77 666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 072 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 072 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;