Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 9-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 тамызда № 24062 болып тіркелді
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6603 болып тіркелген ) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілген:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 841 095 мың теңге:
салықтық түсімдер – 824 974 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 662 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 993 459 мың теңге;
2) шығындар – 6 964 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 834 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 91 886 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52 052 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 163 452 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163 452 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 57-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 августа 2021 года № 9-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 августа 2021 года № 24062
Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 57-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6603) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 841 095 тысяч тенге:
налоговые поступления – 824 974 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 14 662 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 993 459 тысяч тенге;
2) затраты – 6 964 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 834 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 91 886 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 052 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -163 452 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163 452 тысячи тенге: