Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №28-3 "Жәнібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26032 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы №28-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5526 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Т. Кадимов

О признании утратившим силу решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2019 года №28-3 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жанибекскому району"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 12-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26032
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жанибекскому району" от 9 октября 2020 года №28-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5526).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Т. Кадимов