Бәйтерек ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 24 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 6813 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"  Заңын және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы"  Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.  Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі №296 "2019 жылға егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы"  қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5638 тіркелген, 2019 жылы 30 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Бәйтерек ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы (Т.Тулепкалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Байменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов

О признании утратившим силу постановление акимата района Бәйтерек
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 января 2021 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 6813
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Бәйтерек от 18 апреля 2019 года №296 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5638, опубликованное 30 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Исполняющему обязанности руководителя аппарата акима района Бәйтерек (Тулепкалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Байменова М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Токжанов