Бәйтерек ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 25 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 6814 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"  Заңын және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.  Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі №290 "Бәйтерек ауданы бойынша 2019 жылға азаматтардың жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы"  қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5634 тіркелген, 2019 жылғы 30 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Бәйтерек ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы (Т.Тулепкалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Бисакаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов

О признании утратившим силу постановления акимата района Бәйтерек
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 января 2021года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 6814
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Бәйтерек от 17 апреля 2019 года №290 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан по району Бәйтерек на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5634, опубликованное 30 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Исполняющему обязанности руководителя аппарата акима района Бәйтерек (Тулепкалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бисакаева Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Токжанов