Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №59-2 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 3-31 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 6954 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №59-2 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6643 тіркелген, 2021 жылы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 582 837 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 371 879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 586 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 100 872 мың теңге;
2) шығындар – 10 677 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 137 799 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 306 285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 486 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 232 312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 232 312 мың теңге:
қарыздар түсімі – 734 353 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 169 447 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 667 406 мың теңге.";
3-тармақта: бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8, 9, 11, 14–баптары қаперге және басшылыққа алынсын:";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 24 декабря 2020 года №59-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 2 апреля 2021 года № 3-31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 апреля 2021 года № 6954
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 24 декабря 2020 года №59-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6643, опубликованное 3 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 582 837 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 371 879 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 586 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 100 872 тысячи тенге;
2) затраты – 10 677 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 137 799 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 306 285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 486 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 232 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 232 312 тысяч тенге:
поступление займов – 734 353 тысячи тенге;
погашение займов – 169 447 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 667 406 тысяч тенге.";
в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству статьи 6, 9, 11, 14 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы":";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

216 153
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
215 173
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
980
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
50 134
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
32 558
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 083
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13 475
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 576
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 574
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
294 705
1
Ауыл шаруашылығы
1 422
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 422
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 422
6
Жер қатынастары
19 775
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 775
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 775
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
273 508
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
273 508
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
273 508
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49 356
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49 356
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
49 356
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 647
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

216 153
006
Функционирование районных (городских) библиотек
215 173
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
980
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
50 134
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
32 558
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19 083
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13 475
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
17 576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 574
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
294 705
1
Сельское хозяйство
1 422
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 422
010
Развитие объектов сельского хозяйствах
1 422
6
Земельные отношения
19 775
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 775
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 775
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
273 508
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
273 508
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
273 508
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49 356
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49 356
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
49 356
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 647
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов