Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №59-2 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 7-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 қыркүйекте № 24222 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №59-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6643 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 12 564 662 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 371 836 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 586 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 082 740 мың теңге;
2) шығындар – 13 930 546 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 214 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 306 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 486 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 504 098 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 504 098 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 006 139 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 169 447 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 667 406 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 6, 9, 11, 14–баптары қаперге және басшылыққа алынсын:
1) 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 1 584 193 мың теңге ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 83 508 мың теңге;
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 20 200 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 13 902 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге – 2 295 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 6 113 мың таңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 24 643 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 24 декабря 2020 года №59-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 августа 2021 года № 7-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2021 года № 24222
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек "О бюджете района Бәйтерек на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года №59-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6643) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 564 662 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 371 836 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 586 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 082 740 тысяч тенге;
2) затраты – 13 930 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 214 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 306 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 486 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 504 098 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 504 098 тысяч тенге:
поступление займов – 1 006 139 тысяч тенге;
погашение займов – 169 447 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 667 406 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству статьи 691114 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы":
1) учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 584 193 тысячи тенге:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 83 508 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет детям – 20 200 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 13 902 тысячи тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 2 295 тысяч тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 6 113 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 24 643 тысячи тенге;

жастар практикасына – 45 943 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға (200 айлық есептік көрсеткіш) – 49 589 мың теңге;
қоғамдық жұмысқа – 86 401 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 36 635 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдык айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 84 710 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттерге – 306 285 мың теңге;
Бәйтерек ауданы, Дариян ауылындағы екі қабатты 12 пәтерлі екі тұрғын үй құрылысы (№ 1, 2 үй) – 61 152 мың теңге;
Бәйтерек ауданының Янайкин аулында су құбырының құрылысы – 387 402 мың теңге;
Бәйтерек ауданының Январцев ауылында су құбырының құрылысы – 362 683 мың теңге;
сурдотехникалық құралдар – 1 287 мың теңге;
арнайы қозғалыс құралдары (кресло-арбалар) – 78 мың теңге;
тифлотехникалық құралдарға – 2 967 мың теңге;
санаторлы-курорттық емдеу– 8 400 мың теңге;
"2) 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі жалпы сомасы 1 203 459 мың теңге ескерілсін:":
Бәйтерек ауданы Мичурин ауылдық округі Асан ауылындағы автомобиль жолдарды күрделі және орташа жөндеу – 290 000 мың теңге;
Бәйтерек ауданы Мичурин ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу–138 068 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар - 21 586 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқыту - 9 643 мың теңге;
Бәйтерек ауданында SuncarSmartCity интеллектуалды бейнебақылау жүйесінің 81 басқарылатын және 162 стационарлық бейнекамераларын орнатуға және сервистік қызмет көрсетуге – 150 874 мың теңге.
Бәйтерек ауданындағы ГТЭС-200-ге газ құбырын бұруды пайдалануға және техникалық қызмет көрсетуге – 41 006 мың теңге;
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарды ұсынуға– 10 000 мың теңге;
санаторлы-курорттық емдеуге – 3 951 мың теңге;
арнайы қозғалыс құралдары (кресло-арбалар) – 1 043 мың теңге;
факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 290 350 мың теңге;
"Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 2 450 мың теңге;
аутизммен ауыратын балаларға арналған АВА терапиясының негіздеріне оқытуға – 87 мың теңге;

на молодежную практику – 45 943 тысячи тенге;
на гранты на реализацию новых бизнес - идей (200 месячный расчетный показатель) – 49 589 тысяч тенге;
на общественную работу - 86 401 тысяча тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения - 36 635 тысяч тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 84 710 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов – 306 285 тысяч тенге;
на строительство двух двухэтажных 12-ти квартирных жилых домов в селе Дарьинское, района Бәйтерек (дом №1, 2) – 61 152 тысячи тенге;
на строительство водопровода в селе Янайкино района Бәйтерек – 387 402 тысячи тенге;
на строительство водопровода в селе Январцево района Бәйтерек – 362 683 тысячи тенге;
на сурдотехнические средства – 1 287 тысяч тенге;
на кресло-коляски – 78 тысяч тенге;
на тифлотехнические средства – 2 967 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение – 8 400 тысяч тенге;
2) учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 1 203 459 тысяч тенге:
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в селе Асан в Мичуринском сельском округе района Бәйтерек– 290 000 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильной дороги в селе Мичурино района Байтерек – 138 068 тысяч тенге;
на государственные гранты на реализацию новых бизнес-идей - 21 586 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам - 9 643 тысячи тенге;
на установку и сервисное обслуживание 81 управляемой и 162 стационарных видеокамер интеллектуальной системы видеонаблюдения SuncarSmartCity в районе Бәйтерек – 150 874 тысячи тенге.
на эксплуатацию и техническое обслуживание отвода газопровода к ГТЭС-200 в районе Байтерек – 41 006 тысяч тенге;
на предоставление жилищных сертификатов в качестве социальной помощи– 10 000 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение – 3 951 тысяча тенге;
на кресло-коляски – 1 043 тысячи тенге;
на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале – 290 350 тысяч тенге;
на проект "Первое рабочее место" – 2 450 тысяч тенге;
на обучение основам АВА терапии для детей больных аутизмом – 87 тысяч тенге;

Бәйтерек ауданы Переметный-Вечный автожолын орташа жөндеу 0-24 шақырым – 243 497 мың теңге;
арнайы қозғалыс құралдарға (кресло-арбалар) – 612 мың теңге;
сурдотехникалық құралдарға – 292 мың теңге;
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда, лауазымдық жалақыларын 25% көтеру көзделсін.".

на средний ремонт автодороги Переметное-Вечный, район Бәйтерек 0-24 километр – 243 497 тысяч тенге;
на специальные средства передвижения (кресло-коляски) – 612 тысяч тенге;
на сурдотехнические средства – 292 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть гражданским служащим социального обеспечения, культуры, спорта работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2021 года.".

1 236
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
146 732
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 036
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
190 602
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
74 279
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63 769
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 190
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 190
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 287
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 113
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 790
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 663 405
1
Тұрғын үй шаруашылығы
344 485
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 900
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
7 611
081
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
28 289
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
308 585
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
212 352
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
96 233
2
Коммуналдық шаруашылық
1 307 220
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41 006
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
41 006
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 266 214
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 266 214
3
Елді-мекендерді көркейту
11 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 236
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
146 732
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 036
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
190 602
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74 279
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63 769
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 190
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 190
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 287
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 113
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 790
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 663 405
1
Жилищное хозяйство
344 485
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 900
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7 611
081
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
28 289
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
308 585
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
212 352
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
96 233
2
Коммунальное хозяйство
1 307 220
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41 006
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
41 006
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 266 214
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 266 214
3
Благоустройство населенных пунктов
11 700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 422
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 422
6
Жер қатынастары
19 775
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 775
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 675
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 100
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
153 368
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
153 368
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
153 368
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 547
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 547
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 547
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 647
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14 900
12
Көлiк және коммуникация
2 588 745
1
Автомобиль көлiгi
2 583 212
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 583 212
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
146 499
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
467 886
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 968 827
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 533
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 533
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 533
13
Басқалар
202 874
9
Басқалар
202 874
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150 874
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
150 874
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

1 422
010
Развитие объектов сельского хозяйствах
1 422
6
Земельные отношения
19 775
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 775
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17 675
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 100
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
153 368
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
153 368
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
153 368
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 547
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 547
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 547
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 647
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14 900
12
Транспорт и коммуникации
2 588 745
1
Автомобильный транспорт
2 583 212
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 583 212
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
146 499
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
467 886
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 968 827
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 533
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 533
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 533
13
Прочие
202 874
9
Прочие
202 874
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150 874
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
150 874
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)