Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы №605 "Елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 736 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 25976 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы №605 "Елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6497 тіркелген) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасына осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года №605 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах"
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2021 года № 736. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 25976
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года №605 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6497) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Т.Тулепкалиев) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің орынбасары М. Байменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов
Бәйтерек ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 736 қаулысына қосымша
Бәйтерек ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 26 қарашадағы
№605 қаулысына қосымша
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан
жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Бәйтерек ауданы
Переметный ауылдық округі
1.
Переметный ауылы
2,4
2.
Забродин ауылы

2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Бәйтерек" (Тулепкалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области Байменова М.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким района М. Токжанов
Приложение
к постановление акимата
района Бәйтерек
от 2 декабря 2021 года № 736.
Приложение
к постановлению акимата
района Бәйтерек
от 26 ноября 2020 года № 605
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение
объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Район Бәйтерек
Переметнинский сельский округ
1.
село Переметное
2,4
2.
село Забродино