Казталов ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 ақпандағы № 38 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 6827 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 02.12.2021 № 324 қаулысымен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Казталов ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарының квотасы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардың жұмыскерлердің тізімдік санынан ұйымдар үшін үш пайыз мөлшерінде белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін.
2. Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі №82 "Казталов ауданы бойынша 2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6145 тіркелген, 2020 жылғы 15 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Ескендиров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

Об установлении квоты рабочих мест по Казталовскому району на 2021 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2021 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2021 года № 6827. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2021 года № 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 324 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №13898), акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для организаций, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций по Казталовскому району на 2021 год в размере трех процентов:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 9 апреля 2020 года № 82 "Об установлении квоты рабочих мест, по Казталовскому району на 2020 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6145, опубликованное 15 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Казталовского района (Е.Ескендиров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Мажитоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Есалиев
Казталов ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 ақпандағы
№ 38 қаулының 1-қосымшасы
Казталов ауданы бойынша 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған
адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыс орындарының саны
Квотаның мөлшері (%)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1.
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З.Мажитову.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев
Приложение 1
постановлению акимата
Казталовского района
от 19 февраля 2021 года № 38
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по
Казталовскому району на 2021 год
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"