Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6930 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Айтқалиева
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 3-5 шешіміне қосымша
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 33-7 "Қаратөбе ауданы бойынша 2019 – 2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5807 тіркелген, 2019 жылы 10 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5925 тіркелген, 2020 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5933 тіркелген, 2020 жылы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 40-2 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6102 тіркелген, 2020 жылы 1 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2021 года № 6930
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Айтқалиева
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 31 марта 2021 года № 3-5
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 4 октября 2019 года № 33-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2019 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5807, опубликовано 10 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5925, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5933, опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6102, опубликовано 1 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 41-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6147 тіркелген, 2020 жылы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 41-3 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 тіркелген, 2020 жылы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 42-5 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6241 тіркелген, 2020 жылы 20 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 43-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6252 тіркелген, 2020 жылы 28 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 шілдедегі № 44-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6293 тіркелген, 2020 жылы 16 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 45-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6318 тіркелген, 2020 жылы 30 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Каратобинского районного маслихата от 10 апреля 2020 года № 41-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6147, опубликовано 16 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Каратобинского районного маслихата от 10 апреля 2020 года № 41-3 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6148, опубликовано 16 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Каратобинского районного маслихата от 15 мая 2020 года № 42-5 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6241, опубликовано 20 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Каратобинского районного маслихата от 26 мая 2020 года № 43-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6252, опубликовано 28 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Каратобинского районного маслихата от 9 июля 2020 года № 44-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6293, опубликовано 16 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Каратобинского районного маслихата от 23 июля 2020 года № 45-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6318, опубликовано 30 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов).

11. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 46-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6367 тіркелген, 2020 жылы 24 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 47-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6426 тіркелген, 2020 жылы 20 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 47-2 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6433 тіркелген, 2020 жылы 22 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 48-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6462 тіркелген, 2020 жылы 6 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 49-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6480 тіркелген, 2020 жылы 30 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 50-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6507 тіркелген, 2020 жылы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Каратобинского районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 46-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6367, опубликовано 24 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Решение Каратобинского районного маслихата от 9 октября 2020 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6426, опубликовано 20 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Каратобинского районного маслихата от 15 октября 2020 года № 47-2 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6433, опубликовано 22 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Решение Каратобинского районного маслихата от 27 октября 2020 года № 48-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6462, опубликовано 6 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Решение Каратобинского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 49-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6480, опубликовано 30 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
16. Решение Каратобинского районного маслихата от 4 декабря 2020 года № 50-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6507, опубликовано 10 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

17. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 51-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6553 тіркелген, 2020 жылы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
18. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 52-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6568 тіркелген, 2020 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

17. Решение Каратобинского районного маслихата от 11 декабря 2020 года № 51-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6553, опубликовано 20 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
18. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 52-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6568, опубликовано 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).