Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-4 "2021-2023 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 5-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 7037 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-4 "2021-2023 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6690 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 931 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 100 мың теңге;
2) шығындар – 30 971 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2040 мың теңге.".
3 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 6 873 мың теңге көлемінде көзделсін, соның ішінде:
"Жасыл Ел" жастар жасағын ұйымдастыруға – 474 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-4 "О бюджете Булдуртинского сельского округа 2021-2023 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2021 года № 5-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 апреля 2021 года № 7037
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-4 "О бюджете Булдуртинского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6690, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 931 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 100 тысяч тенге;
2) затраты – 30 971 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 040 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 040 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть поступления трансфертов из районного бюджета в бюджет Булдуртинского сельского округа на 2021 год в общей сумме 6 873 тысячи тенге, в том числе:
на организацию молодежного отряда "Жасыл Ел" – 474 тысячи тенге;